Požičovňa stavebných strojov Zeppelin má novú pobočku

Prenájom stavebných strojov CAT už aj na Rybničnej ulici v Bratislave

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin má novú pobočku
Požičovňa stavebných strojov Zeppelin má novú pobočku (Foto: ilustračné, zdroj: unsplash.com)

Požičovňa stavebných strojov a mechanizácie Zeppelin mala doteraz na Slovensku 4 pobočky (Bratislava, Banská Bystrica, Žilina, Košice). Od septembra však otvorila svoje brány aj piata. Opäť v Bratislave. Konkrétne na Rybničnej ulici. Pozrite sa, čo všetko si v nej môžete požičať a prečo sa ju oplatí navštíviť ešte túto jeseň.

Čo všetko ponúka požičovňa stavebných strojov Zeppelin?

Nájdete v nej široké spektrum stavebných strojov, vysokozdvižných plošín, malú mechanizáciu. Okrem toho sa tu dá požičať aj všade užitočný minibager či elektrocentrála na zabezpečenie potrebnej energie.
Potrebujete pomocníkov pri záhradnej a technickej údržbe? Príďte si po mulčovače, pňové frézy, štiepkovače, zakladače trávnikov.
Zišlo by sa nejaké príslušenstvo? Požičovňa stavebných strojov poskytuje na prenájom tiež kladivá, kliešte či vrtáky.
Čakajú vás práce na stavbe alebo ceste? Požičajte si pásové alebo kolesové rýpadlá.
Čakajú vás demolačné práce? Požičajte si demolačné rýpadlá.
Chýba vám len drobnosť? Nájdete tu aj prívesné vozíky či kotúčové píly.

Nezmeškajte zľavu na prenájom stavebných strojov

Pri príležitosti otvorenia novej pobočky Zeppelin, máte príležitosť získať voucher na prenájom v hodnote až 100 EUR. Ten je možné uplatniť na jednu zmluvu o prenájme na minimálne 5 po sebe idúcich dní. Pri prenájme do 200 EUR získate maximálnu zľavu 50 percent z cenníka požičovne.
Pozor, voucher môžete uplatniť len do konca októbra 2020 a platí len pre novú pobočku na Rybničnej ulici v Bratislave! Pre uplatnenie stačí kontaktovať zákaznícku linku alebo predajcu. Poponáhľajte sa, počet voucherov je limitovaný!

Text: PR