Obaly Macally FlexFit pre iPhone 5

Macally je americká spoločnosť špecializujúca sa na príslušenstvo a doplnky pre mobilné zariadenia, tablety, MP3 prehrávače a počítače. Ich produkty sú predávané takmer po celom svete a to od Ázie, cez Európu až po USA. Práve rôzne príslušenstvo je často práve to, s čím skutočne prichádzate do kontaktu pri práci s vašimi najrôznejšími zariadeniami. Toto má byť dôvod, prečo sa výrobca Macally rozhodol poskytovať najvyššiu kvalitu a hodnotu výrobkov, ktoré prevyšujú aj samotné očakávania. Dnes pre vás máme krátku recenziu, kde vám predstavíme rodinku obalov Macally FlexFit pre iPhone 5.

pre recenziu sme testovali verziu v priehľadnom prevedení, k dispozícii sme mali všetky dostupné prevedenia

Macally FlexFit sú rodinka obalov určená pre iPhone 5. Dostupné sú v 3 prevedeniach – čierne, biele a priehľadné. Vyrobené sú z kvalitného polyuretánového materiálu s protišmykľavou úpravou. Na rozdiel od silikónu ponúka toto polyuretánové prevedenie pružnosť s lepšou odolnosťou proti oderu. Obaly Macally FlexFit sú dostatočne pevné, tak spoľahlivo ochránia váš iPhone, pritom zároveň aj pružné, pre bezproblémové nasadenie. iPhone 5 v ňom sedí presne, telefón sa v ňom po nasadení nijak nepohybuje a obal na telefón prilieha výborne.

Macally FlexFit pre iPhone 5 – zľava čierne, priesvitné a biele prevedenie

Napriek tomu, že niektoré tlačidlá zakrýva obal, všetky tlačidlá sú dostupné a dajú sa bez problémov plnohodnotne používať. Vďaka výrezu na spodnej časti krytu pre reproduktory a konektor môžete telefón nabíjať alebo pripojiť k počítaču bez toho, aby ste iPhone museli z neho vyberať. Výrezy pre konektory sú dostatočné, taktiež poskytuje obal určitú vôľu, ak je to potrebné, a tak nie je problém pripojiť aj slúchadlá alebo externé reproduktory, ktoré majú hoci aj hrubšiu časť okolo Jack konektoru. Jeho jednoduchý a pritom elegantný dizajn sa dokonalo hodí k dizajnu iPhonu 5.

Macally FlexFit pre iPhone 5 – priehľadné prevedenie
Záverečné hodnotenie

+ z kvalitného polyuretánu
+ s protišmykľavou úpravou
+ výborný pomer kvalita/cena
– tuhšie a tvrdšie prevedenie ako napríklad silikónové obaly
– úzky pás obalu v spodnej časti pri zdierkach konektorov má väčšiu vôľu

Macally FlexFit je výborný a elegantný obal. Telefón v ňom drží výborne a iPhone je ním dostatočne chránený. Na výber sú 3 prevedenia a cena obalu sa pohybuje na úrovni od 10 eur. Za takúto cenu je to výborný pomer kvalita/cena.

Za obal pre túto recenziu ďakujeme www.iEnjoy.eu, obaly Macally FlexFit nájdete tu.