Zvieratka – Svet zvierat detskými očami

Mobilné zariadenia už dávno nenesú len jednoduchý prívlastok „telefón“. Nástup modernej doby technológii nám umožnil využívať mobilné zariadenia so všetkými jeho funkciami, ktoré nám ponúka. Ste pracovne vyťažení a nestíhate? Skúste zefektívniť svoj čas s 2DO aplikáciou. Máte kreatívne nápady a nemáte ich kde načrtnúť? Neprehliadnite aplikáciu Procreate. Máte v sebe hudobného ducha a chýba vám prenosné nahrávacie štúdio? Zaručene siahnite po aplikácii Garageband. Ale čo ak máte nezbedné batoľa, ktoré je náročne zaujať čo i len na krátku chvíľu?

Ako by povedal každý  správny majiteľ iPhonu : We have an app fot that !!!

Petra Stollén je odvážna iOS vývojárka, ktorá si lámala hlavu s touto neľahkou otázkou. Z vlastnej potreby potešiť svojho malého chlapčeka zaujímavým a hravým obsahom bola odhodlaná vytvoriť niečo nové a naša redakcia má tu česť predstaviť vám aplikáciu vytvorenú mamičkou pre svojho malého syna. Aplikácia Zvieratká je animovaná, interaktívna aplikácia určená pre najmenšie detičky. Zvieratka ma hravú kreslenú grafiku, ktorá je doplnená jednoduchými animáciami. Dotknete sa ľubovoľného objektu v aplikácii a niečo napínavé sa stane. Dotknete sa kvetinky a zrazu sa na obrazovke objaví hopkajúci zajo, ktorý je sprevádzaní vtipným zvukovým doprovodom. Dotknete sa vtáčika a príjemne zaštebotá, biely oblak sa premení na hromy a blesky. Každý objekt je interaktívny a čaká len na zvedavé ručičky vášho dieťaťa.

Aplikácia obsahuje 8 rozličných prostredí, v ktorých vaše deti budú môcť nahliadnuť do sveta milých zvieratiek žijúcich v lesnom priestranstve, domácej farme, vodnom svete a tropickej džungli. Nemusíte sa báť, že po absolvovaní rozprávkového dobrodružstva nebude mať aplikácia už čo ponúknuť. Aplikácia Zvieratka rastie každým dňom a v pravidelných aktualizáciách pribúdajú nové a nové stránky úplne zadarmo.

Maličké deti sú veľmi zvedavé a práve preto každý otecko a mamička ocení fakt, že hra neobsahuje žiadnu nežiaducu reklamu ani externé odkazy, ktoré by odviedli vaše dieťatko niekam inam a taktiež aplikácia nezhromažďuje žiadne interné informácie z vášho mobilného zariadenia. Aplikácia sa primárne zameriava na detskú priazeň a jednoduchosť v ovládaní. AppStore ponúka veľa vzdelávacích aplikácii a Zvieratka je jednou z nich, ktorá ponúka príjemný a nenáročný obsah, ktorý zvládne ovládať a a aktívne obmieňať už aj niekoľkomesačné bábätka. Ak sa náhodou v hre stratíte a nebudete si vedieť dať radi, v pravom rohu displeja máte otáznik, ktorý vás nasmeruje ku každému interaktívnemu obsahu.

Maličký nedostatok vidím v nízkej kvalite použitých zvukov, ktoré pri vysokej hlasitosti pôsobia nereálne, ale cieľovou skupinou tejto aplikácie sú drobné detičky, ktoré sa akémukoľvek zaujímavému zvuku len a len potešia.

Z aplikácie Zvieratka je cítiť veľa snahy a lásky, ktorú ocenia všetky maličké detičky. Ak patríte medzi rodičov, ktorí majú problém zaujať svoje ratolesti, vyskúšajte túto jednoduchú aplikáciu s úprimnou myšlienkou rozvíjať detskú kreativitu.

Zvieratka si môžete stiahnuť do svojho iPhonu len za 0,79€ prostredníctvom AppStore TU.