Zosilňovač Wi-Fi signálu a bezdrôtový zvukový adaptér v jednom

Spoločnosť D-Link predstavuje vrámci svojej rady mydlink Home zariadenie Music Everywhere. Zariadenie je zároveň zosilňovač Wi-Fi signálu a bezdrôtový zvukový adaptér. Počúvajte hudbu z mobilu, film z tabletu alebo čokoľvek iné na hociktorom inom zariadení a nechajte zvuk znieť svojim obľúbeným domácim audio zariadením. Toto pohodlie spolu s lepším Wi-Fi signálom poskytuje nové zariadenie mydlink Home Music Everywhere DCH-M225 od D-Link.

Na ovládanie postačuje jediné tlačidlo

Obľúbené funkcie modernej domácnosti sa skĺbili do jedného zariadenia s názvom mydlink Home Music Everywhere. Tento zosilňovač Wi-Fi signálu a bezdrôtový zvukový adaptér môžete používať pre obe tieto funkcie súčastne alebo samostatne. Vďaka priaznivej cene oproti konkurenčným produktom poslúži aj keď len potrebujete zosilňovač Wi-Fi signálu alebo len bezdrôtový zvukový adaptér.

Bezdrôtový zvukový adaptér funguje prostredníctvom WLAN. Presnejšie je to mozné vďaka podpore DLNA a AirPlay. Wi-Fi signál zosilňuje bezpečne. Music Everywhere ponúka bezpečnosť pre vašu sieť a súkromie. Reproduktory k nemu pripojíte cez Jack 3,5 mm. Jeho synchronizácia je veľmi jednoduchá, na všetko postačuje jediné tlačidlo, ktoré je umiestnené na danom zariadení.

Zmestí sa do dlane a pritom je tak výkonný

Jeho rozmery sú len 54 x 42 x 54,5 mm a váha len 81.2 gramov, no dosahuje výkon až 300 Mpbs. Podporuje sieť 802.11n / g / b s frekvenciou 2.4 GHz to 2.4835 GHz. Obsahuje WPS reset tlačidlo a reproduktory k nemu môžete pripojiť cez 3,5 mm stereo Jack. Podporuje prenosť hudby vďaka AirPlay a DLNA.

VIDEO: mydlink™ Home Music Everywhere D-Link DCH-M225

Ušetrite pri nákupe cez internet vďaka zľavovým kódom
Zľavové kódy do slovenských internetových obchodov nájdete na www.kuponyzdarma.sk a www.zlavovy-kod.sk alebo pre české obchody na www.slevovy-kod.cz

Za poskytnutie produktu pre túto recenziu ďakujeme spoločnosti D-Link.

Foto: YouTube