110118_2339_Bezpenostnk2.jpg

Bezpečnostné kamery ako marketingový nástroj

Bezpečnostné kamerové systémy sú stále bežnejšie súčasťou rekreačných stredísk, škôl, športovísk, kostolov a ďalších verejných priestorov. Trendom je navyše používania niektorých týchto kamier… more »

Platba mobilom

Na peňaženku veľakrát zabudneme, ale mobilný telefón máme zväčša pri sebe. Vychutnajte si zážitok z platenia mobilom

Už od 3. septembra Slováci nepotrebujú pri návšteve jedálne či reštaurácie peňaženku ani plastovú platobnú kartu. Postačí im mobil. Spoločnosť Edenred prináša v… more »

Telefonovanie cez internet je už na nebývalej úrovni

Telefonovanie cez internet je už na nebývalej úrovni

Iste sa všetci pamätáte na telefonické spojenie prostredníctvom rôznych služieb v rámci internetu. Nejako sa to dalo akceptovať, najmä ak bol k tomu… more »

Foto-02 (1)

Logitech už druhýkrát podporuje každoročnú akciu Týždeň práce z domova

Spoločnosť Logitech sa už druhý rok po sebe zapojí do americkej národnej akcie Týždeň práce z domova (WFH) – National Work from Home Week (#WFHWeek).… more »

100118_0945_KokiHolding1.jpg

Koki Holdings predstavuje novú značku “HiKOKI”

Spoločnosť Koki Holdings Co., Ltd., popredný výrobca elektrického náradia a vedeckých prístrojov, predstavuje verejnosti novú značku “HiKOKI. Portfólio značky HiKOKI sa bude primárne sústrediť… more »

axis_p9106-v_whiteS

Dve rohové kamery pre špecifický účel

Spoločnosť Axis Communications oznamuje dva modely špeciálnych kamier určených na inštalácie do rohov. Sieťová kamera AXIS P9106-V Brushed Steel je ideálnou do interiéru… more »