Zahrajte si kultové iOS hry online

Sedíte za Photoshopom a všetka kreativita je preč? Alebo zvierate v rukách iPad a nič poriadne v ňom nemáte, aby ste si skrátili chvíľu nudy? Nuž, presne v takých momentoch nie je nič lepšie, než si spustiť dáku online hru.

Stačí len pripojenie na net a webový prehliadač. Na hernom webe Onlinovky.sk si nájde to svoje každý. Hry pre chlapcov, hry pre dievčatá, pre dospelých i tých menších, ak ich potrebujete niečím zabaviť. A aby tá zábava priniesla aj niečo užitočné, skúste to napríklad s logickými hrami. Pokiaľ si náhodou neviete vybrať, tu je pár tipov hier online, ktoré určite poznáte z iPhonov či iPadov. Navyše sú zadarmo.

Angry Birds

Legenda. Iný pojem snáď pre hru Angry Birds ani nie je potrebné hľadať. Takže hor sa ničiť tie milo sa tváriace prasiatka. A popritom, ako budete testovať svoju mušku, môžete uvažovať nad tým, čo vlastne vykonali. Veď dokázať naštvať mierumilovné vtáčatá, to musí byť umenie. Vo vajciach to byť predsa nemôže… alebo áno? Zistite to sami v Angry Birds online.

 

Bad Piggies

V hre Bad Piggies sa dostávate do opačnej roly. Vašou úlohou však nie je vystreľovať prasce, ale stavať im rôzne vozidlá. Vďaka nim dokážete prasiatka dostať k útržkom máp a až tá ich povedie k vytúženým vajciam. Ale pozor. Zase tým naštvete vtáky. Nehovoriac o vašich rodičoch, ktorí vás určite pri tejto návykovej logickej hre prichytia práve, keď sa budete mať učiť. Vyskúšajte Bad Piggies online.

Earn to Die 2012

Nie každému sa chce urputne uvažovať a rozmýšľať, spomenieme aj takú príjemnú a nenáročnú oddychovku. V nej vás čaká hromada zombíkov a auto, ktorým ich budete na vašej ceste do cieľa nekompromisne drviť. Pomôžu v tom rôzne vylepšenia vozidla, od guľometov, cez upravené pneumatiky, až po vytuningovaný motor. A mimochodom, Earn to Die 2012 rozhodne nevypínajte, kým nevyskúšate autobus.Zahrajte si Earn to Die 2012 online.

Tak, toľko naše tipy. Akými hrami si krátite prestávky či voľné chvíle vy?