Whooz – Oblečenie pre vaše nabíjačky

Vlastníš dve iZariadenia a máš viac a ako dve nabíjačky s napájacím káblami alebo vlastníš štyri iZariadenia, ale nevieš k ním nájsť ani jednu nabíjačku? Koľko krát sa vám už stalo, že ste svoju nabíjačku zabudli v kancelárii alebo prednášajúcej sále z dôvodu, že ste si v tom množstve predlžovačiek a káblov nebolí istý, ktorá je tá vaša? Alebo v opačnom prípade ste „nevedomky“ zobrali káble niekoho iného v domnienke, že tento kábel musí byť váš a tak ste nepriamo rozšírili svoju zbierku domácich káblov?

Na začiatku jablkovej éry nebol žiaden problém identifikovať svoje a jeho, no s nástupom masívneho rozšírenia iPhonov a iPadov sa denne stretávame s miliónmi až gaziliónmi bielymi káblami a jednoduchá otázka nám zrazu robí veľký problém.

Whooz je jednoduché, zábavné a cenovo dostupné riešenie tohto problému. Každé balenie je dodávané so štyrmi listami vymeniteľných vynilových samolepiek. Jeden list obsahuje polepy na pokrytie jedného  napájacieho adaptéra, povrch USB kábla a jeden pár polepov na povrch slúchadiel. V jednom balení máte na výber až zo 4 kompletne tématických polepov, ktoré môžete zábavne kombinovať a jednoducho si vytvoriť vlastný personálny vzhľad.

Majiteľia nového iPhonu 5 sa nemusia obávať, že im polepy nebudu sedieť. Momentálne sú k dispozícii na výber polepoy pre iPhone 4, 4S a samozrejme už aj pre iPhone 5. Kombinovať môžete z dvoch formátov balíčkov. Jeden je určený pre mobilné zariadenia ako iPhone a iPod a druhý pre tablety iPad.

Polepy Whooz sú vytlačené na odolný vymeniteľný vynil, takže trochu akcie sa nemusíte obávať. Etikety sú upravené povrchovou lamináciou a UV náterom, tak aby boli 100% chránené pred vonkajším nemilosrdným okolím.

Na jednej strane vám polepy Whooz poskytnú odlíšenie sa, ale ich skrytá hodnota je v ochránení napájacích káblov pred mechanickým poškodením. Teraz máte jedinečnú možnosť ako vytvoriť z neosobného osobné.

Whooz si môžete predobjednať už za 10$ na tejto nakopávacej stránke TU.

ň