Where’s Stig?

Z dôvodu návratu legendárneho britského seriálu Top Gear US na obrazovky History Chanel sú aplikácie Top Gear Stunt School a Top Gear Where’s Stig úplne zadarmo.

Stig je najrýchlejší automobilový závodnik na svete, ktorého identita je prísne chránená a skrývaná pred verejnosťou. Cieľom hry je nájsť Stiga spolu s celým týmom Top Gearu  na miestach, ktoré sú husto preplnené ľuďmi a predmetmi, tak aby bola Stigova identita dokonale utajená. V hre sa vám postupne otvárajú nove lokality, v ktorých si overíte vaše pozorovacie schopnosti. Stig sa možno skrýva v najtemnejších džungliach  Botswany alebo sa len tak poflakuje po Severnom póle, kde sa jeho biela kombinéza dokonale stratí v snehu. Nájsť ho Môžete len vy.

Na výber je z dvoch možnosti hrania. V prvom musíte nájsť všetky objekty, ktoré vám hra vygeneruje do určitého času, ktorým ste limitovaný. V druhom máte voľnosť free play módu, v ktorom si môžete vychutnať nápaditosť a detailnosť spomínaných lokácií. Hra je prepojená s OpenFient, ktorý váš dokáže prepojiť s hráčmi z celého sveta.


Where’s Stig? Je jednoduchá hra, ktorá je primárne určená fanúšikom seriálu Top Gear. Občas daný predmet nechce reagovať na dotyk a tvári sa akoby tam vôbec nebol, ale takáto chybička sa hre, ktorá je zdarma dá odpustiť. Osobitne by som vyzdvihol hudobný doprovod, ktorý je z originálneho seriálu a famózne dolaďuje celú vtipnosť tejto aplikácie.

Where’s Stig? si môžete stiahnuť zdarma prostredníctvom AppStore tu