Waterproof Skin – Nebojte sa s iPhonom k vode!

V tomto článku vám predstavíme najlepšiu, najlacnejšiu a najpraktickejšiu možnosť, s ktorou sa už nikdy nebude báť ísť so svojim iPhonom k vode. Jedná sa o “obal” Waterproof skin určený pre iPhone 4/4S. Určite sa pýtate, prečo dávam obal do úvodzoviek? Pretože osobne si myslím, že na obal je to až príliš ultratenké, a tak budem v článku použivať slovo fólia.

Na trhu máte možnosť nájsť tisícky kadejakých vodotesných krytov, púzdier a obalov, avšak my sme sa rozhodli práve pre túto fóliu. V čom je výnimočná a v čom naopak nie, to si povieme v tomto článku.

Využitie

Táto fólia je naozaj veľmi  praktická, to že sa nachádza na vašom iPhone ani nepostrehnete, je skutočne tenká. A to je jej najväčšia výhoda. Pretože väčšina obalov a púzdier je zbytočne veľká a nepraktická, aby skutočne zamedzili prístupu vode k vašemu iPhonu, ale táto fólia nám ukazuje, že v jednoduchosti je sila a to skutočne. Fóliu stačí len “navliecť” na iPhone zo zadu prelepiť ochrannou páskou a je to.

To, do akej hĺbky sa s ňou môžete ponárať, neuvádzajú ani samotní výrobcovia avšak na bežne kúpanie určite postačuje. Táto fólia okrem toho, že poskytuje skvelú ochranu pred vodou navyše zamedzuje prichyteniu prachu,mastnote a podobným nečistotám na váš iPhone. A tak, máte dva v jednom. Navyše táto fólia zabezpečuje plnú funkcionalitu ovládania tlačidiel, displeja, fotoaparátu a telefonovania a je možné ju používať opakovane, čo u väčšiny fólií nie je možné. Ak si myslíte, že kvalita fotiek bude trošku horšia, tak sa mýlite kvalita je skutočne slušná a to, že fotíte cez fóliu ani nepostrehnete.

Nevýhody

Poriadna recenzia by nemohla samozrejme byť bez žiadnej kritiky. Áno aj táto vychytaná fólia ma svoje nevýhody. Aj keď tieto nevýhody budú skôr len drobné chybičky krásy ale naše prísne oko je pozorné na každý detail :)

Takže v prvom rade je samotné “navliekanie” fólie obtiažne. Samému mi to trvalo najmenej 5 minút pokiaľ som ju navliekol, ale je to vykompenzované tým, že vodotesná fólia musí skutočne byť tesne upevnená na iPhone.

Ďalšou z nevýhod je, že kvalita priehľadnosti sa trošku zhorší, a tak to že máte Retina displej ani nepostrehnete. Samozrejme všetko vidno dokonale, ale predsa to nie je najostrejšie.

Asi najviac čo ma zamrzelo, bol samotný fakt, že iPhone nemôžete nijako nabíjať pokiaľ na ňom máte “navlečenú” fóliu, a tak je trošku otravné zakaždým ju dávať hore dole.

Záver

Napriek týmto ozaj drobným chybičkám patrí táto fólia medzi to najpraktickejšie a najlacnejšie riešenie, nato aby váš iPhone ostal v suchu. Dokonale sa hodí na vodné športy, alebo fotenie pod vodou. A určite ak chcete zabrániť prístupu vode k vašemu iPhone, tak túto fóliu všetkým odporúčam.

Zakúpiť si ju môžete na stránkach Innocentstore.com, úzko špecializujucého sa na doplnky k vašim iZariadeniam.

Za zapožičianie ďakujeme Innocentstore.com