Vyne – nezvyčajný stojan pre Váš iPhone

Držanie telefónu pri sledovaní videa, alebo filmu nie je pre väčšinu ľudí veľmi komfortný zážitok, najmä preto, že držanie väčšinou blokuje reproduktory iPhonu, alebo dokonca pri držaní zakrývate časť  displeja, ak máte veľké ruky. To je väčšinou dôvod, pre ktorý ľudia siahajú po docku, alebo stojane. Ak Vás však nudia obyčajné stojany a máte chuť na niečo zaujímavejšie, mali by ste si prečítať tento článok, ktorým sa Vám predstaví tzv. stojan Vyne.

Vyne je hands free príslušenstvo pre iPhone. Ako môžete vidieť na obrázku, je  to stojan, ktorý obopína krk a drží iPhone pred tvárou, bez toho aby ste ho museli držať rukami. To dovoľuje sledovať mediálny obsah, prezentácie alebo využívať video hovory akokoľvek dlho bez bolestí rúk a k tomu s maximálnym komfortom.

Vyne obsahuje „štipec“, ktorým naň pripevníte iPhone a ohybné telo, ktoré je možné tvarovať podľa potreby. Okrem obtočenia okolo krku je možné ho použiť ako klasický stojan napríklad na stole, kde mimochodom vyzerá taktiež  zaujímavo. 

Vyne je bohužiaľ zatiaľ iba koncept, pretože jeho tvorca stále zháňa finančné zdroje na začatie výroby. Mal by sa ale začať čoskoro vyrábať a hneď vo viacerých farbách, pravdepodobne vo farbách originálnych Apple bumperov.

 

Aktuálne informácie, vrátane možnej dostupnosti by som odporučil sledovať na oficiálnej stránke Vyne.