WONDERBOOM Freestyle Collection

Rozbaľte to naplno: nahlas a vo veľkom štýle s Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection, najnovšou kolekciou, ktorá obohacuje rodinu prenosných, skutočne vode odolných reproduktorov Ultimate Ears, ktoré si so sebou môžete vziať kdekoľvek. Špecialitou tejto kolekcie prenosných Bluetooth® reproduktorov veľkosti pollitrového pohára s prekvapivo mohutným zvukom je ich estetické prevedenie v piatich podobách navrhnutých pre celú škálu štýlov, ktoré majú zdôrazniť: Concrete (betón), Avocado (avokádo), Patches (vyšívané vzory), Raspberry (malina) a Unicorn (jednorožec). Na trh vstupujú práve dnes.

021318_2253_Vyjadritesv2.jpg

Kolekcia WONDERBOOM Freestyle Collection je dokonalým spojením všetkého, čo si vyžaduje počúvanie hudby, a módny doplnok. Päticu odvážnych kombinácií farebných vzorov globálnych módnych a hudobných trendov tvoria: Concrete (betón), Avocado (avokádo), Patches (vyšívané vzory), Raspberry (malina), Unicorn (jednorožec)

021318_2253_Vyjadritesv1.jpg

021318_2253_Vyjadritesv5.jpgKolekcia WONDERBOOM Freestyle Collection naviaže na existujúci rad Bluetooth reproduktorov WONDERBOOM, ktoré získali mnohé ocenenia a ktoré sa môžu pochváliť čistým a zreteľným zvukom v 360 stupňovom poli s vyváženými basmi. Reproduktor WONDERBOOM je odolný proti vode a nemusíte sa oň obávať, pretože má triedu ochranného krytia IPX7 (takže vydrží v hĺbke jedného metra až 30 minút), je odolný proti pádu z výšky až meter a pol, vie plávať na hladine a v hornej časti má závesné očko, takže ho ľahko pripnete na akúkoľvek tašku alebo batoh. Vďaka výdrži batérií až 10 hodín a dosahu Bluetooth pripojenia 30 metrov je dokonalým spoločníkom do sprchy, na pláž, hudobný festival alebo párty pri bazéne. Špeciálne tlačidlo Ultimate Ears v hornej časti reproduktoru, vám umožňuje prehrávať, pozastaviť, preskakovať skladby alebo prepojiť a zdvojiť dva reproduktory WONDERBOOM, aby bolo zábavy dvakrát viac.

Reproduktor WONDERBOOM získal ocenenie GOOD DESIGN Award 2017, ktoré za inovatívny priemyselný, produktový a grafický dizajn udeľuje chicagskej múzeum architektúry a dizajnu (Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) v spolupráci s Európskym centrom pre architektúru, umenie, dizajn a urbanistické štúdie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).

Bezdrôtové reproduktory v kolekcii Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection je už možné predobjednať na ultimateears.com. Reproduktory z tejto kolekcie budú k dispozícii na Slovensku a v Českej republike u vybraných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 € s DPH.