VoxCamera chce počuť tvoje CHEESE !!!

VoxCamera je skvelá foto-aplikácia, ktorá umožňuje robiť fotky na povel, a to doslova. Na zachytenie snímku už nemusíte nič stláčať, stačí ak zakričíte slovo „CHEESE“ alebo „SMILE“ a aplikácia vás automaticky odfotí sama. Túto aplikáciu oceníte pri spoločných, hromadných fotkách a pri fotení autoportrétov, kedy je obtiažné dosiahnuť na spúšť v mobilnom zariadení. Jej využitie vidím aj pri robení detailných snímok, pri ktorých je potrebné minimalizovať tras rúk na minimum.

Keďže je aplikácia zameraná na hlasové ovládanie jej menu je chudobné, no o to prehľadnejšie. Chýba v nej aj priame prepojenie na Facebook alebo email, čo je pri takýchto aplikácii už samozrejmosťou. Ocenil by som aj viacero možností nastavenia kvality a filtrov pri fotení, ale viem si to predstaviť, že by to mohol zlepšiť pripravovaný update. Takto by aplikácia VoxCamera pôsobila viac komplexnejšie a mohla mať viacero užívateľov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nápad a vlastnosti tejto appky sú originálne a za jej nízku cenu 0,79€ sa ju oplatí aspoň vyskúšať a nechať si ju pre prípadne príležitostné fotenie, keď budete potrebovať samospúšť.

VoxCamera si môžete stiahnuť za 0,79€ ako univerzálnu aplikáciu prostredníctvom AppStore tu.