Valentín pre Geekov

Aj keď mnohí sv. Valentína nemajú veľmi v láske, viac menej sa tento sviatok dotkne každého z nás – aj “čudesných” ľudí, ktorí väčšinu svojho času trávia za počítačom. Každý z nás chce obdarovať svoju lásku, alebo najlepšieho priateľa či priateľku a urobiť tomu druhému radosť. Aký darček venovať fanúšikom Apple, aby vystihoval vašu lásku, ale aj záľubu v počítačoch? My vám v tom pomôžeme a vybrali sme darčeky, ktoré by boli vhodné pre každého nadšenca Apple produktov.

Pre ňu

Krásny darček pre vašu AppleGirl. Náušnica v tvare srdca s nahryznutým jablkom vo vnútri. Náušnicu môžete objednať na stránke Etsy.com

Luxusný set USB kľúčov a Micro SD kariet. Vaše dôležité dokumenty, ale i vzácne fotky môžete mať vždy pri sebe a poslúžia aj ako zaujímavý šperk na každej žene. Set v tvare srdca ponúka internetový obchod Amazon.

Ak vaša drahá nemá rada myši, skúste jej podarovať  “myš” v tvare chutnej labky. Určite sa poteší a spríjemníte jej aj pobyt pri počítači.

Pre neho

Spojením príjemného s užitočným vznikol tento USB kábel v tvare štýlového náramku. Náramok dostať v rôznych farbách a kúpite ho aj u APR predajcu mzone.sk a nájdete ho aj v prevedení pre ženy. Nevýhodou je, že tento náramok nemôžete použiť s novými iPadmi a s iPhonom 5.

Ak svojho milého chcete potešiť darčekom, ktorý má vyjadrovať záľubu v počítačoch a zároveň to má byť niečo erotické, môžete mu kúpiť túto nevšednú myš :-).

Kedysi sa dôležité dokumenty písali na pergamen a boli zapečatené kvôli bezpečnosti. Tento spôsob môžete previesť aj do súčastnosti a to USB kľúčom.

 

Pre oboch

V dnešnom svete plno digitálnych zariadení, by mnohých potešilo vyznanie lásky klasickým spôsobom – vlastnoručne napísaným listom. Môžete to urobiť s touto Valentínskou pohľadnicou, na ktorej je pixelové srdce a nápis: “Nie je odoslaný z môjho iPhonu”.