Univerzálny ovládač VooMote Zapper vládne všetkým !

Určite by ste si nevedeli svoje pohodlie predstaviť bez diaľkového ovládača. V každom dome je veľa, všetkých typov, pre TV na Hi-Fi, DVD prehrávač, Blu-Ray  a pre mnoho ďalších elektronických prístrojoch. Určite by ste ste boli radi, keby ste mohli všetky tieto ovládače vymeniť len za jeden univerzálny. Na trhu nájdete určite obrovské množstvo rôznych univerzálnych ovládačov, avšak my vám ukážeme prečo by ste sa mali rozhodnúť pre VooMote Zapper.

Výhodou je, že je maličký a vyrába sa v dvoch prevedeniach. Prvé prevedenie je také aké na obrázkoch dole ( na výber sú aj iné farby) a druhé ako klasický obal pre iPhone. Tlačítka na ovládači si môžete prispôsobiť tak ako vám to vyhovuje. Môžete si pridávať nové, môžete  ich mazať, všetko tak ako si predstavujete. S VooMote dokážete ovládať na diaľku aj všetky vaše iOS zariadenia. Ďalšou super vecou je, že nejdú doň žiadne baterky, všetká energia ide z vášho zariadenia. Určite vám teraz prišla na um otázka, že vám to bude  ” požierať ” veľa baterky. Opak je pravdou VooMote Zapper používa minimum vašej batérie a tak problém vybitia nehrozí. Rozsah tohto ovládače je skvelý, v teste s Apple Remote jednoznačne vyhrál. Presnú vzdialenosť výrobcovia neuvádzajú.

Ako funguje?

Klasicky ako bežný ovládač. Ak si ho zakúpite, stiahnete si zadarmo z Appstore aplikáciu, VooMote Zapper pripojíte k iZariadeniu a môžete ovládať celú domácnosť. Ovládač ma jednoduché a intuitívne ovládanie ako bežné ovládače(hlasitosť, vypnúť, zapnúť,…).

Na Slovensku ho nekúpite. Predáva sa na US stránkach v hodnote 70 dolárov.