Tip na hru: Vesmírna skákačka Space Chicks

Space Chicks je výborná vesmírna nekonečná skákačka s množstvom možností, pritom je jej ovládanie veľmi jednoduché – hra sa ovláda dotykom jediného prstu. Okrem hry pre jedného hráča ponúka aj hru dvoch hráčov aj on-line hranie.

V hre ste postavička kozmonauta vo vesmíre, kde platia jednoduché fyzikálne pravidlá. Vašou úlohe je pomocou dotyku na obrazovke správne nasmerovať kozmonauta. Aj keď jeho smer priamo neovplyvníte, vaša postavička v hre je vždy v pohybe a na vás je len vystihnúť ten správny moment. Postupne tak skáčete doslova z planéty na planétu.

Cestou zbierate zlaté mince, životy ale aj sem tam nejakých obyvateľov, im máte pomôcť “chytiť” svoj raketoplán domov. Na druhej strane rôzne príšerky sa vám budú snažiť hru znepríjemniť a za každé stretnutie s nimi zaplatíte životom. Ak ste už v hre nasadli do vesmírnej lode, môžete si takmer vydúchnuť, to ste už skoro na konci jednotlivého herného kola.

Oficiálny trailer: Space Chicks

Space Chicks je jednoducho nekončiaci beh, skákanie a lietanie. Hra je postavená pre iOS 5.0 a vyšší, kompatibilná pre iPhone, iPad, iPod Touch a je optimalizovaná pre iPhone 5. Space Chicks je momentálne dostupná na stiahnutie zadarmohra na AppStore.