Tip na hru: Logická oddychovka “Where To Jump?”

Where To Jump? je logická hra, v nej už ako jej názov napovedá bude potrebné vediem kam správne skočiť. Presnejšie na príšerky stonkách stačí kliknúť a tie skočia. Vašou úlohou je pomocou nich pozbierať hrozno, aj keď to znie jednoducho, tak nad niektorými kolami sa určite poriadne potrápite tak ako ja. V hre na vás čaká spolu 250 levelov.

Dosiahnúť tento cieľ máte spomínanými skokmi, tie sa riadia jednoduchými pravidla. Vždy skáčete len o jednu stonku, vždy z ľavej na pravú. Hra má aj svoje fyzikálne vlastnosti čo sa týka váhy, presnejšie to znamená, že vždy keď preskočíte na inú, polohy stoniek sa upravia. Stonka s ktorej sa skáče je tak ľahšia o váhu príšerky a posunie sa smerom hore. Taktiež stonka kam skočíte sa posunie, tentokrát smerom dole. Tieto pravidlá sú zrejme ľahšie ako popisujem, ak som to nevysvetlil správne, nezúfajte, hra vás nimi pri jej prvom spustení veľmi rýchlo a zrozumiteľne prevedie.

Where To Jump? – oficiálne promo video

Základná verzia má 20 levelov, k nej sa dajú zakúpiť rozšírené herné svety, kde na vás čaká spolu spomínaných až 250 levelov. Tieto rozšírené kolá sú dočasne práve teraz taktiež na stiahnutie zadarmo. Hra je dostupná pre platformu iPhone a iPad na stiahnutie zadarmohra na AppStore. Nezabúdajte si v hre pridať aj rozšírené herné svety v podobe až 250 levelov, ktoré sú momentálna na stiahnutie taktiež zadarmo.