Teac SR-Luxi – iPhone na piedestáli

Množstvo majiteľov si svoj iPhone berie na noc do spálne, pretože ho využívajú ako budík, či len zdroj aktuálneho času. Majú ho väčšinou položený len tak na nočnom stolíku. Nemyslíte si, že existuje dôstojnejšie miesto na odpočinok? Teac vie, ako na to.

Teac SR-Luxi je elegantná kompaktná reprosústava (pôsobí ako piedestál na oslavu iPhone), ktorá je po napojení telefónu osvetľovaná LED diódami s meniteľnou intenzitou osvetlenia až v 21 krokoch. Reproduktová sústava Teac spĺňa viacero funkcií, funguje aj ako rádio budík. FM rádio si pamätá 10 obľúbených staníc, pomocou ktorých vás môže aj budiť. Budenie pomocou SR-Luxi je príjemnejšie aj vďaka spomínanému osvetleniu. Môžete si zvoliť dva časové intervaly, po nastavení ktorých sa bude intenzita osvetlenia postupne po dobu 10 alebo 30 minút stupňovať až po zvonenie budíka. Vďaka postupnému stupňovaniu osvetlenia sa môžete zobudiť príjemne bez stresov a ešte skôr, ako začne hrať rádio alebo nastavená hudba z iPhone. Tú si už môžete vychutnať pri rannej káve alebo sprche.

Kvalitný výstup zabezpečí dvojica malých reproduktorov s výkonom 2 x 2W s funkciou ,, Bass Reflex”. Okrem toho umožňuje sústava nastavenie až piatich rôznych typov zabudovaného ekvalizéra. Pre jednoduchšiu obsluhu je v balení aj malé diaľkové ovládanie so všetkými potrebnými tlačidlami. Pre tých, ktorí sa neradi budia na prvé zvonenie, nechýba ani odloženie budíka pomocou veľkého tlačidla SNOOZE. Pozitívne je, že sa nemusíte starať ani o nabíjanie vášho iPhone, po vybratí z doku je totiž nabitý a pripravený na celý deň práce. Predajná cena Teac SR-Luxi je 137 €.

Zdroj techbox.sk