Štýlový a praktický obal Cygnett Alumni pre iPad

Spoločnosť Cygnett vznikla v Austrálii ešte v roku 2003 a veľmi rýchlo sa dostala medzi popredné spoločnosti v obore. Okúzľujúci design, kvalitné spracovanie a preventívna ochrana vášho zariadenia, to sú jasné prednosti značky Cygnett. Dnes vám prinášame krátku recenziu ich obalu Cygnett Alumni pre iPad.

Recenzovaný obal Cygnett Alumni

Obal Cygnett Alumni je obal pre iPad. Alumni charakterizuje jednoduchý a elegantný dizajn. Obal je potiahnutý pevnou plátennou tkaninou, ktorá chráni iPad. Nami testovaný obal bol v zelenkavej farbe, obal je dostupný aj v ďalších farebných prevedeniach. Tkanina na povrchu nie je len estetická, okrem toho spoľahlivo chráni iPad nielen pred nečistotou ale aj proti škrabancom, kvapkám tekutín a prípadnými menšími pádmi.

Obal Cygnett Alumni v rôznych farebných prevedeniach

Obal má klasickú pevnú konštrukciu a navyše poskytuje extra úložné miesto na menší objem dokumentov do veľkosti približne ako veľkosť iPadu. Okrem praktické úložného miesta na dokumenty má obal aj ďalšie funkcie. Otvorenie alebo zatvorenie krytu tohto obalu automaticky aktivuje funkciu budenie/spánok. Okrem toho, jeho skryté magnety sa starajú o to, že keď je obal zatvorený, tak ho vďaka tomu držia bezpečne uzavretý.

VIDEO: Cygnett Alumni – produktové video výrobcu

Záverečné hodnotenie

+ kvalitné materiály prevedenie
+ funkcia budenie/spánok
+ extra úložné miesto na dokumenty
– hrubšie vnútorné okraje obalu
– absencia pevne nastaviteľného stojanu pri otvorenom obale

Cygnett Alumni je cenovo dostupný obal na ktorom oceňujeme predovšetkým jeho kvalitné prevedenie a funkciu budenie/spánok. Taktiež výborné je aj extra úložné miesto na dokumenty. Určite môžeme len odporúčať, pokiaľ ide o pomer cena/kvalita.

Za púzdro pre túto recenziu ďakujeme www.iEnjoy.eu, obal Cygnett Alumni nájdete tu. Zákazník, ktorý si objedná Cygnett obal teraz navyše dostanete 2x fóliu na iPad zadarmo.