S Grid Lens bude fotenie zábava

Ako človek, ktorý miluje fotografovanie, som stále na love nových foto aplikácií pre môj iPhone. Našiel som na Appstore pár mojich obľúbených Camera+ a Instagram . Avšak, keď som narazil na Grid Lens, tak som sa zamiloval.

Grid Lens je aplikácia vytvorená firmou Bucket Labs. Táto aplikácia vám umožní automaticky vytvoriť fotografiu s mriežkou, pričom umožni odfotiť obraz v celku alebo ručne vyplniť  každý záber, presne tak, ako sa to vám páči. Môžete fotografovať v každom “okienku” a v podstate vytvoriť si svoj ​​vlastný príbeh.

Vzhľad aplikácie je úhľadný a krásny. Po spustení Grid Lens, dostanete rýchly návod, ako používať aplikáciu. Akonáhle budete hotoví, môžete okamžite skočiť priamo do aplikácie.

Aplikácia má k dispozícii mriežku s maximálne  šiestimi “okienkami”, v dolnej časti aplikácie sa nachádzajú tlačidlá: galéria, rozvrhnutie mriežky, uzávierka, automatický alebo manuálny režim. Ovládacie prvky, ako blesk a front-facining fotoaparát sa nachádzajú v hornom ľavom a pravom rohu aplikácie.

Ak si nastavíte automatické fotenie, bude Grid Lens fotiť automaticky celú snímku. Posunutím tlačidla na manuálne riadenie, si môžete kliknúť na jednotlivé snímky a dostať tak, presne uhol a funkciu, ktorú chcete. Myslím si, že to je na tom celkom super.

Medzi ďalšie zaujímave funkcie patrí vyberanie farby a hrúbky rámu (mriežky). Grid Lens obsahuje vlastnú galériu, kde si vaše fotografie môžete ukladať alebo ich zdieľať na sociálnych sieťach, e-maily dokonca aj na Instagrame.

To nie je všetko. Aplikácia má vlastnú sadu filtrov, ktorú môžete rovno použiť na zhotovených fotkách. Nie sú síce také pekné ako v Instagrame ale myslím, že sú v pohode.

Grid Lens je určite zaujímavá aplikácia, ale určite nie je použiteľná, zakaždým ak chcete urobiť nejakú fotku, tak ako Camera+ alebo spomínaný Instagram. Ale pre situácie, kedy budete chcieť vytvoriť koláž snímkov, je to ideálne riešenie.Užívateľské rozhranie je úplne úžasné a jednoduché  na používanie. Takže, ak máte radi fotografovanie a hľadáte fotografické aplikácie, ktoré umožňujú zachytiť a vytvárať jedinečné vyzerajúce snímky, potom by ste si určite mali Grid Lens stiahnuť.

Momentálne je táto aplikácia s 50% zľavou, tak sťahujte ! Download link (0,79 €)