Rovio a ich Angry Birds odhaľujú ďalší diel menom Stella

Spoločnosť Rovio Entertainment postupne odhaľuje ďalšie a ďalšie informácie o nasledujúcom pokračovaní celosvetovej zábavky menom Angry Birds. Už aj samotný obrázok nám napovedá, že to bude skutočná novinka s množstvom nových postáv a ako poznáme počiny Rovio, tak rozhodne sa máme načo tešiť.

Angry Birds Stella má priniesť hneď 6 postavičiek, pričom práve podľa mena hlavnej postavy, Stella, sa má volať tento nový pripravovaný diel. Práve toto meno je aj názov nového dielu. Generálny riaditeľ spoločnosti Rovio Entertainment, Mikael Hed, sa vyjadril o tejto hre ako o porušení noriem ohľadne konceptu hier Angry Birds a to práve vďaka zavedeniu silnej, vášnivej postavy, ktorá naozaj za niečo stojí. Mená ďalších postáv na teraz nie sú známe.

Stella od Angry Birds má svojim fanúšikom priniesť širokú škálu zábavy na viacerých médiách, ako sú hry, animácie, hračky, knihy a ďalšie maloobchodné produkty na veľa rokov dopredu. Tieto informácie nám naznačujú, že popularita, ponuka a dopyt po postavičkách a príbehoch Angry Birds ešte viac zrastie, samozrejme aspoň podľa očakávaní spoločnosti Rovio. Podľa dostupných informácii dorazí Angry Birds Stella do našich AppStore už na jeseň 2014.

Na ďalšie informácie si počkáme a budeme vás o nich informovať.

Zdroj a foto: Rovio Entertainment