Reklamné predmety na hokejové majstrovstvá

Máj je už predo dvermi, čo pre Slovákov znamená len jedno: hokejové šialenstvo sa blíži. Slovensko má po ôsmich rokoch česť zhostiť sa organizácie Majstrovstiev sveta v hokeji. Každý správny fanúšik by si mal preto pripraviť poriadnu zásobu vlajok, šálov, dresov či mávadiel.

Reklamné predmety na hokejové majstrovstvá

Reklamné predmety na hokejové majstrovstvá (Foto: PR)

Bielo-modro-červená reklama

Chcete spropagovať svoju firmu a urobiť si skvelú reklamu? Chyťte sa každej príležitosti a využite všetko, čo sa okolo vás deje. Takouto príležitosťou môže byť aj blížiaci sa hokejový sviatok, ktorý na Slovensku vypukne už v máji. V čase, keď fanúšikovia povzbudzujú svoje obľúbené hokejové hviezdy, môžete zahviezdiť aj vy a vaša firma.

Ako na to?

Jedno z najlepších riešení, ako niekomu udrieť do očí a ostať v pamäti, je vhodne zvolená reklama šitá na mieru pre vášho zákazníka či klienta. Využite preto obľúbené hokejové reklamné predmety a umiestnite na nich svoju vizitku napríklad v podobe vášho loga, sloganu alebo či obrázka.

Oblečte svojich zákazníkov do národných farieb a urobte si tak skvelú reklamu. Reklamné športové dresy, tričká, šály či minidresy sú vyrábané sublimačnou digitálnou technológiou zo stopercentného polyesteru. Vlastný design, veľkosť a farebnosť podľa požiadaviek zákazníka je samozrejmosťou. Športové dresy a tričká spĺňajú všetky atribúty kvalitného športového oblečenia: sú vzdušné, odvádzajú telesnú vlhkosť a zaručujú komfort pri nosení. Unikátnym kúskom do vašej fanúšikovskej zbierky môže byť aj tzv. vlajkoplášť, ktorého pomer strán je rovnaký ako slovenská vlajka a má tak dvojité využitie.

Oblečenie, vlajky či pochutiny

Oblečte do trikolóry nielen seba, ale aj svoje auto. Návleky na spätné zrkadlo s potlačou sú obľúbeným doplnkom pravoverného hokejového fanúšika. Dodávajú sa v pároch a sú vyrobené zo strečovej látky, preto sa dobre prispôsobia každému typu spätného zrkadla. V obvode je zašitá gumička s patentom na nastavenie vyhovujúceho tvaru. Okrem toho môžete na auto umiestniť aj neprehliadnuteľnú autovlajku, ktorú jednoducho pripevníte na okno.

Počas sledovania hokejových zápasov priamo v centre diania sa vám okrem dresov v národných farbách zídu aj klasické mávadlá či podsedáky na sedenie. Oba produkty sú vyrobené zo stopercentného polyesteru a potlačené technológiou digitálnej sublimácie alebo sieťotlačou. Samozrejmosťou je aj vlastný design, tvar a farebnosť podľa požiadaviek.

Praktickým a originálnym reklamným predmetom môže byť aj čokoládová medaila vyrobená z belgickej mliečnej čokolády, do ktorej sa razí text alebo logo, popcorn vo vrecúšku s reklamnou potlačou alebo zapichovacie gastro vlajky do jedál na špáradlách.

Fanúšikovské textilné produkty sú nielen skvelým riešením, ako ukázať, že fandíte Slovensku, ale aj šikovnou reklamou. Využite preto všetky možnosti na zviditeľnenie sa a zároveň tak povzbudíte našich chlapcov počas Majstrovstiev sveta v hokeji. Slovensko, do toho!

Text:PR