Reeder – všetko na jednom mieste

Máte svoje obľúbené jablkové weby, ktoré prehliadate každý deň pravidelne? Tak sa k ním môžete dostať jednoducho a pohodlne aj z vašeho iPhonu a budete ich mať všetky na jednom mieste! V aplikácii Reeder.

Jedná sa o RSS čítačku, ktorá funguje na Google reader účte. Jednoducho povedané, prihlásite sa pod svojím Google účtom a všetky odoberané RSS kanály sa vám zobrazia v Reederu. Aplikácia podporuje odznaky na aplikácii, takže keď váš obľúbený web vydá článok, tak sa vám objaví vo vašej aplikácii celý ako na domovskom webu. Niektoré RSS aplikácie dostupné v App Store vám ukážu iba čásť článku a pre zbytok zobrazí odkaz. To ale Reeder nerobí a naviac podporuje službu Readability pre čítanie článkov offline.

Aplikácia má tri hlavné časti alebo sekcie viditeľné na spodnej lište. Prvá je tzv. Starred alebo vaše články, ktoré si označíte hviezdičkou, pretože vás zaujali, alebo sa k ním z nejakého dôvodu chcete vrátiť. Druhá časť je Unread, tu sa zobrazujú neprečítané stránky,výhodou je taktiež symbol Mark All As Read, ktorým všetky články odškrtnete ako prečítané naraz. Treťou časťou je All, kde sú všetky články všetkých vašich webov, ktoré ste už prečítali.

Aplikáciu som si veľmi obľúbil a hodnotil by som ju veľmi pozitívne, používam aj verziu pre iPad a Mac. Na Stiahnutie tu (2,39€).

Napísal Tomáš Fiala.