Red Pop – Jedno veľké, červené stlač ma

Instagram narkomani to budú milovať. Hneď po prvom zhliadnutí prezentačného konceptu tohto príslušenstva som vedel, na koho je červený Pop button namierený. Ľudia, ktorí v blízkosti fotoaparátov aj zaspávajú by si nemali túto novinku nechať ujsť.

Red Pop je prídavné príslušenstvo, ktoré eliminuje nepríjemne štelovanie ideálnej polohy prsta pri stláčaní spúšte počas fotenia vašim iPhonom.  Spúšť na dotykovej obrazovke je nahradená veľkým červeným gombíkom. Red Pop stačí pripevniť k spodnej časti iPhonu do napájacieho vstupu, po ktorom sa iPhone transformuje na plnohodnotné fotografické zariadenie.

Nielen, že sa iPhone s červeným gombíkom pohodlné drží v ruke a dáva pocit pevného uchopenia, ale minimalizuje tras rúk počas stláčania spúšte na minimum. Jeho telo je vyrobené z lesklého kovu, ktoré je potiahnuté protišmykovým gumovým materiálom. Najpôvabnejšia časť je však jeho červené tlačidlo, ktoré svojim výzorom priam láka k stlačeniu.

Po kúpe toho imidžového príslušenstva obdržíte k stiahnutiu RedPop aplikáciu, ktorá sa po zapojení príslušenstva okamžite otvorí a pripraví na pohotové fotografovanie momentiek a nečakaných záberov. Zachytené udalosti môžete následne zdieľať prostredníctvom priameho prepojenia na sociálne siete ako Facebook, Twitter a pre fotografov zaujímavý Flickr a Instagram.

Jediná vec, ktorá ma na tomto vynikajúcom príslušenstve odradila je jeho prestrelená cena 60 EUR. V cene je síce aplikácia a cestovné puzdro s remienkom na ruku, no beriem to skôr ako výstrelok a zaručený spôsob ako na seba upútať. Moje Instagram konto sa bez tejto červenej spúšte bezpochyby zaobíde.