Recenzia: Type n Walk – Písanie počas chôdze

Pri prezeraní appstore-u a hľadaní tej správnej aplikácie na stiahnutie z obrovského množstva, ktoré sa momentálne pohybuje okolo 775 000, narazíte na veľmi veľa podôb rovnakej aplikácie, alebo iba nemáte túto aplikáciu ako využiť a je pre vás zbytočná, hoci je veľmi kvalitná. Táto činnosť zaberie (aspoň mne osobne) trocha času a preto som veľmi rád, keď nájdem niečo skvelé a veľmi užitočné. A pri tom som to ani nehľadal. Takouto aplikáciou je Type n Walk.

Hlavnou a jedinou funkciou je možnosť písania bez toho, aby ste museli sledovať, čo sa deje pred vami. Vďaka tomu sa môžte vyvarovať prechádzaniu po banánových šupkách, hlbokých mlákach, alebo narážaniu do ľudí(môže to byť nevýhoda ak ide o pekné dievčatá/chlapcov). Mobil pri tom držíte v pozícii na písanie, nemusíte hľadať špeciálny uhol.

Pomocou tlačidla v pravom, hornom rohu vyvoláte menu. Napísaný text potom môžte poslať na Facebook, Twitter, ako SMS, eMail, alebo len skopírovať a použiť keď to budete potrebovať. Samozrejme sa môžte vrátiť k písaniu.

Celý koncept aplikacie od vývojárov z CGctive LLC je veľmi jednoduchý a užitočný. Zefektívni vám písanie akýchkoľvek správ a ušetrí veľa času a nepríjemných nárazov. Aplikáciu si môžte kúpiť v appstore za 0,89€, ale nájdete aj alternatívy, ktoré sú zadarmo.