Recenzia: Thor: The Dark World – The Official Game

Thor je jeden z mnohých superhrdinov Marvelu. Jedná sa o postavu z ríše bohov, medzi jeho superschopnosti patrí, že je takmer nezraniteľný a má ohromnú silu vďaka svojmu kladivu. Práve v týchto dňoch môžeme v kinách vidieť ďalšie filmové pokračovanie Thora s rovnakým názvom ako samotná hra “Thor: The Dark World”.

Thor: The Dark World – The Official Game

Thor vo svojom najnovšom hernom stvárnení nemusí svojim nepriateľom v tejto hre čeliť vždy sám. V jednotlivých misiách vám vo viacerých z nich bude pomáhať skupina bojovníkov. Kladivo vám nebude slúžiť len na boj s nepriateľom ale aj privolanie podporných jednotiek. V hre sa môžete tešiť na vylepšovanie svojej zbrane, kostýmu ale aj svojho podporného vojska. Žiaľ, tieto vylepšenia sú pomerne drahé, až tak veľa si ich zrejme nebudete môcť dovoliť.

Thor: The Dark World – The Official Game

Rád by som vás potešil aspoň informáciou o dobrej ovládateľnosti a hrateľnosti ale prepracovaných bojoch. To by žiaľ nebola pravda, totiž ovládateľnosť a hrateľnosť nie sú podľa mňa vôbec dobré a nedočkáte sa ani prepracovaných bojových scén.

Oficiálny trailer Thor: The Dark World – The Official Game

Plusy
+ množstvo rôznych herných vylepšení
+ prepracovaná grafika
+ na stiahnutie bezplatne

Mínusy
– pomerne drahé vylepšenia
– horšia hrateľnosť a ovládateľnosť
– až 3 rôzne herné meny

Záverečné hodnotenie
Hra ma sklamala horšou hrateľnosťou a ovládateľnosťou, taktiež drahými vylepšeniami a až 3 rôzne meny, osobne si myslím že je to zbytočné a nevidím v tom výhody. Očakával som aj viac prepracované bojové scény. V každom prípade asi nielen mňa potešilo, že hra je zdarma, takže aspoň vyskúšať si ju odporúčam, možno vás osloví viac ako mňa.

Thor: The Dark World – The Official Game na AppStore