Recenzia: Slovenské obaly Innocent a Puojd

Dnes sme si pre vás prichystali recenziu nádherne dizajnového obalu od Puojd & Innocent. Firma Innocent už dva roky poskytuje prostredníctvom svojho eshopu kvalitné a štýlové doplnky pre Apple zariadenia. Tentokrát sa spojili s návrhárkou Miškou Bednárovou z Puojdu a vytvorili skutočne jeden z najkrajších obalov pre MacBooky a iPady, aké sme kedy testovali a mali možnosť vidieť. V redakcii sme skutočne hrdý nato, že máme možnosť ako prvý recenzovať obal vytvorený a navrhovaný na Slovensku.

 Možnosti

Prečo si kupovať k útlemu notebooku veľkú nemotornú tašku, keď si môžete kúpiť tento minimalistický sexy vyzerajúci obal? Môžete doň zabaliť laptop/tablet a tak hodiť do tašky a ísť do školy, alebo aj zobrať do ruky či pod pazuchu a ísť tak na míting. Obal je skutočne štíhly a navyše jeho hrúbka akurát postačuje na ochranu vášho Apple miláčika.

Obal sme testovali tri týždne a nejavil žiadne známky poškodenia alebo opotrebovania. Je vidno, že výrobcovia si dali na materiáloch skutočne záležať. Tento obal je ďalším skvelým príkladom, že aj na Slovensku vieme vytvárať krásne a kvalitné produkty.

Obal Puojd & Innocent sa predáva vo veľkostiach: pre všetky veľkosti MacBook a pre iPady, nájsť ich môžete v šiestich dizajnoch: Nanuky, Bears, SK, CZ, MyšMaš a Vločky

Obal

Povrch obalu  Puojd & Innocent je vyrobený zo softshellu, ktorý je jemný na dotyk a zároveň nepremokavý. Vnútro obalu je skutočne mäkkučké, váš MacBook/iPad nemôžu byť lepšie chránení. Navyše každý obal má z vnútornej strany odlišnú potlač, našité ochranné okraje, ktoré držia MacBook/iPad na mieste a zabránia jeho poškriabaniu. Praktické predné vrecko je nenápadné, zatvárateľné na zips a pohodlne sa doňho zmestia dokumenty, káble a príslušenstvo. Na obale nájdete tie najkvalitnejšie zipsy YKK®, aby vám obal dlho spokojne slúžil. Obal je možné prať v rukách. A aby som nezabudol, tento obal je precízne ručne šitý a navrhovaný známou slovenskou dizajnérkou.

Resumé

Každý má iné nároky na svoj obal. Ak ale milujete farby, dobrý dizajn, kvalitnú ručnú prácu a vlastníte iPad mini, iPad alebo ktorýkoľvek z MacBookov a hľadáte preň obal, ktorý je malý a univerzálny, tak budete určite spokojný. Okrem laptopu alebo tabletu v ňom človek prenesie aj pár ďalších vecí a vyzerá to dobre.  Cena je primeraná obalu – 40€, a tak proti jej výške nemáme žiadne námietky. A ešte jedna vec prečo sa oplatí kúpiť tento obal – 100% Slovakia!

Za zapožičanie ďakujeme spoločnosti Innocentstore.sk.

Foto: TouchPlay.sk