Program na technické kreslenie v smartfóne či tablete?

Buďte mobilní a flexibilní s prehliadačom DWG FastView

Program na technické kreslenie v smartfóne či tablete?
Program na technické kreslenie v smartfóne či tablete? (zdroj: unsplash.com)

Nechcete si so sebou všade vláčiť laptop, prípadne nie vždy máte pri práci k dispozícii počítač? Pracujete z rôznych končín? Ocenili by ste program na technické kreslenie, nainštalovaný v smartfóne či tablete so zachovaním potrebných funkcionalít? Pozrite sa, aké sú možnosti.

Chce to špeciálny prehliadač

Pokiaľ používate CAD programy ako sú napríklad GstarCAD Standard, GStarCAD Mechanical, či alternatívu za veľký AutoCAD – GstarCAD Professional a chcete ich mať mobilné kedykoľvek a kdekoľvek, riešením je GstarCAD DWG FastView.

Ide o bezplatný prehliadač CAD súborov DWG, DXF, DWS pre mobilné zariadenia typu tablet či smartfón s operačným systémom Android alebo Apple iOS. Takisto ich môžete použiť aj pre počítače s Windows, prípadne ako doplnok internetového prehliadača (bez nutnosti inštalácie).

Benefity DWG FastView

• ľahko ovládateľný
• rýchle načítavanie súborov DWG
• rýchlejšie posúvanie, zväčšenie, zvýraznenie
• prehliadanie viacerých 2D a 3D CAD výkresov súčasne
• výkresy v režime offline
• inovatívne zobrazovacie nástroje
• možnosť využitia služby Dropbox

Potreba byť mobilný

Množstvo ľudí v rôznych profesiách dnes hľadá mobilné riešenia. Požiadavky idú ruka v ruke v súvislosti s dobou – cestovanie, home office, práca z odľahlejších končín, obmedzenia…

Ak sa často nenachádzate v kancelárii, musíte byť v teréne, alebo vás zastihne práca na cestách, prehliadač / aplikácia DWG FastView bude pre vás uľahčením. Vneste do svojej práce trochu flexibility a buďte výkonní aj len z mobilu. Nech sa deje čokoľvek.

Komerčný článok