Predstavujeme IDAPT i4, dajte zbohom spleti káblov

Množstvo káblov od najrozličnejších nabíjačiek a nikde nie je tá, ktorú práve potrebujete. Aj vy už máte dosť všetkej tej spleti káblov, ktoré len zavadzajú a ku tomu vyzerajú nepekne? Riešením je univerzálna nabíjačka IDAPT i4. Určite si myslíte, že univerzálnych nabíjačiek je na trhu plná kopa za príklad stojí Apple Universal Dock, lenže IDAPT je trochu iná. Táto dokovacia stanica predstavuje bezdrátové nabíjanie a to dokonca štyroch zariadení naraz.

IDAPT i4 je kompatibilná s množstvom telefónov ako sú samozrejme Iphone, Nokia, Sony Ericsson, Samsung a veľa ďalších. To nie je všetko, nabíjať si tiež môžete vďaka množstvu výstupov  aj Mp3, PSP, Nintendo, Ipad, Ipod, Kameru, Foťák a ešte omnoho viac iných zariadení. Stav nabíjania vám signalizujú LED indikátory. IDAPT sa predáva v dvoch farbách čiernej a bielej, jeho cena nie je vôbec nízka ale myslím si, že je porovnateľná s ostatnými väčšími dokovacími stanicami. IDAPT si môžete zakúpiť za cenu 66,41 € tu.

Výhody

Ako prvú vec, by som určite spomenul nabíjanie viacerých zariadení naraz. Nepotrebujete tak “tisíc” káblov ale stačí vám jedna dokovacia stanica. Ako ďalšie by som určite nevynechal, že IDAPT je kompatibilný s obrovským množstvom zariadení, ktoré som už spomínal. A posledná vec, ktorá je na IDAPTe super je dizajn. Je proste krásny, a naviac je vyrobený z materiálu, ktorý odoláva škrabancom a tak sa nemusíte báť, že ho tak ľahko poškrabete.

Nevýhody

Na IDAPTe sa ťažko hľadajú nejaké chyby ale predsa som na jedinú chybičku narazil. Je skvelé, že stav batérie ukazujú LED diódy, pokiaľ je vaše zariadenie vybité diódy svietia na červeno a keď je nabité tak svietia na zeleno. A tu je ten problém, pokiaľ je vaše zariadenie nabité a dáte ho naspäť nabíjať LED dióda vám bude svietiť na červeno čo bude znamenať, že zariadenie je vybité aj keď ho máte čerstvo nabité.

Myslím, že aj napriek tejto drobnej chybičke je IDAPT i4 dobrá dokovacia stanica, ktorú odporúčam si zakúpiť. Budete takto mať po problémoch s dlhými šnúrami káblov.