Potvrdené! Majitelia smartfónov od Apple sú najmúdrejší

Podľa výsledkov z testovania sme to práve my, majitelia smartfónov od Apple. Za nami skončili majitelia smartfónov od spoločností ako Nexus, Samsung, HTC, či ďalšie.

Výsledky sú z testu s názvom A Test of Wits. Tento test je zostavený zo siedmich otázok, ktoré majú preveriť logické schopnosti. Ako prvé je v teste potrebné vyplniť práve to, aký smartfón používate, práve vďaka tomu sa výsledky vyhodnotili podľa príslušného výrobcu.

Výsledkom testu je číselný údaj. Tento údaj je počet sekúnd za ktoré testovaný subjekt odpovedal správne na všetky otázky. Majiteľ smartfónu od Apple to v priemere zvládol za 94 sekúnd, vďaka čomu máme prvé miesto. Na poslednom udávanom mieste boli majitelia smartfónov od Blackberry s priemerom 118 sekúnd. V teste je na výber 10 značiek a jedna možnosť, ktorá zahŕňa zvyšné značky. Vo výsledkoch nižšie je víťazná šestica s najlepším časom.

Výsledky A Test of Wits
Výsledky A Test of Wits

Do tohto testu sa stále môžete zapojiť aj vy. Ak sa chcete otestovať pokračujte tu. Podeľte sa s nami s vašimi výsledkami v komentároch nižšie.