Postavte si z Lega vlastný dock!

Na trhu je ešte stále nedostatok dokovacích staníc pre zariadenia s Lightning konektorom a ako všetci z dectva určite dobre vieme – Lego vyrieši každý problém. Zabudnite na nekonečné hladanie vhodného doku pre iPhone 5, iPod Touch, iPad alebo iPad mini; Lego odvedie svoju prácu dokonalo.

iPad dock

Jediné čo ku stavbe potrebujete je fungujúci Lightning kábel (pri menších úpravách sa pre staršie zariadenia dá použiť aj kábel s klasickým dock konektorom) a niekoľko dieľov stavebnice Lega.

Celý postup je k dispozícii online:

  • kompletný step-by-step návod pre stavbu iPad docku nájdete tu;
  • kompletný step-by-steb návod pre stavbu iPhone docku nájdete tu;
Jediný rozdiel medzi iPad a iPhone stojanom je vo veľkosti. Dokovacia stanica pre iPad je omnoho robustnejšia, aby bola stabilná a vydržala jeho váhu.

Takéto doma zhotovené príslušenstvo má aj ďaľšiu nesmiernu výhodu. Nemustíte ho stavať práve z čiernych, respektíve bielych kociek pre iPhone. Vybrať si môžete ľubovoľnú farbu alebo farby kombinovať čím zaručíte výnimočnosť práve Vašeho stojanu, ktorý bude ladiť s eleganciu iZariadenia.

Biely/čierny iPhone Lego Dock

Ako je z obrázkov zrejmé, bolo by zbytočné od takto vyrobeného stojanu čakať zázraky. Účel splní, ale ide hlavne o štýl a unikátnosť.

Ak sa Vám nápad zapáčil, ale už nemáte prístup k potrebným kockám nezúfajte. Celý komplet potrebných dieľov (okrem Lightning/Dock káblá) si môžete zakúpiť aj na internete:

  • set pre stavbu čierneho iPhone docku zakúpite tu (£11,95);
  • set pre stavbu bieleho iPhone docku zakúpite tu (£11, 95);
  • set pre stavbu iPad docku zakúpite tu (£19, 95).

Veľa štastia pri stavbe!