PoP Video – Neobmedzené zdieľanie vašich zážitkov

Ak sa 100% necítite na márnotratné vyhadzovanie peňazí za projektor s vysokým rozlíšením a kompatibilnosťou s iOS zariadeniami ako je Epson Megaplex MG-850HD, potom tu práve pre vás máme ideálneho pomocníka s názvom PoP Video, ktorý stojí prijateľných 99 dolárov.

Elegantný a prenosný videoprojektor PoP Video je vhodným príslušenstvom pre všetkých majiteľov iOS zariadení, ktorí majú v obľube zdieľanie svojich obľúbených fotografií, filmov, dokumentov a videoklipov. PoP Video sa pripája na vaše iOs zariadenie priamo bez akýchkoľvek zbytočných káblov. Po stiahnutí a nainštalovaní kompatibilnej aplikácii Video PoP budete môcť premietať najrôznejší multimediálny obsah, ktorý sme už spomínali vyššie, no veľkou zaujímavosťou je jeho schopnosť premietať celé webové stránky a dokonca aj vašu Facebook nástenku.

Poďme sa pozrieť na to, čo Pop Video dokáže:

  • Vstup: 30-pinový konektor
  • Video Výstup: QHD (960 x 540 pixelov)
  • Batéria: vstavaný Lio-on akumulátor
  • Výdrž batérie: 2 hodiny
  • Nabíjanie: MICRO-USB
  • Doba nabíjania: cca 4 hodiny

Skutočnosť, že príslušenstvo PoP Video dokáže zobraziť obsah iOS zariadenia vo vysokom rozlíšení QHD (960 x540) mu dáva prevahu nad inými konkurenčnými prenosnými pico projektormi, ktoré obvykle pracujú s rozlíšením iba 640 x 360 pixelov. Pre najkvalitnejší efekt prehrávanie je podmienka používania PoP Videa v tmavej miestnosti.

[youtube id=”6jNJOd3muQg” width=”600″ height=”350″]

Ak vás tento pikolo projektor zaujal, neváhajte a predobjednajte si ho už za necelých 100 dolárov prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu TU.