Paper – aplikácia, ktorá vychádza z jednoduchosti

Paper je pekná nová aplikácia určená najmä na kreslenie. Načo budete vyhadzovať svoje peniaze na zložité aplikácie na kreslenie, keď je tu Paper, ktorá je úplne zadarmo a vynikajúco funguje aj na Novom iPade.

Paper je miesto, kde budete vytvárať svoje kreatívne myšlienky. Je to najjednoduchší a najkrásnejší spôsob ako ich vytvárať na svojom iPade. Zachyťte svoje myšlienky ako náčrtky, diagramy, obrázky, poznámky alebo kresby a podeľte sa s nimi na sociálnych sieťach.

Paper bola od základu  vytváraná pre dotyk a jednoduchosť. Nie je preplnená rôznymi tlačidlami alebo inými ikonkami, ktoré len rozptyľujú. Nechajte všetky svoje nápady na jednom miesto a to v Paper.

V aplikácii sa produktivita stretáva s krásou. Žiadne ťažké nastavenia. Stačí zobrať nástroje a hneď začať kresliť, písať, maľovať, atď.

Paper je vyrobená aj pre Nový iPad a to s plátnom v plnom rozlíšení 2048 x 1536. Môžete si pozrieť svoju prácu úplne do detailov, tak ako nikdy predtým.

O svoje myšlienky sa môžete okamžite podeliť na sociálnych sieťach. Zdieľajte ich na Facebooku, Twitteri, Thumblre alebo ich rovno zašlite mailom.

[vimeo id=”37254322″ width=”600″ height=”350″]

Stiahnuť si ju môžete tu.