OhMiBod spája hudbu s telesným potešením

Prinášam vám jednu pikantnú správičku. Spozornieť by mali najme dievčatá, ale pre chlapov môže tento článok slúžiť ako inšpirácia pre potencionálny romantický darček pre ich partnerky. Schválne, čo ste darovali svojej partnerke na Valentína?

OhMiBod vnáša úplne nový pohľad na využitie iPhonu, iPodu alebo iného hudobného prehrávača. Je určený pre dámy, ktoré milujú hudbu a sex. OhmiBod je vibrátor, ktorý spája hudobné cítenie s fyzickým potešením s cieľom dosiahnuť neopísateľný zážitok. S touto kombináciou takto slovné spojenie plug ‘n play naberá nový rozmer.

Konektor OhMiBod jednoducho zapojíte do iPhonu alebo hudobného prehrávača a váš „spoločník“ začne automaticky vibrovať podľa rytmu a intenzity prehrávanej pesničky. Snahou tohto „spoločníka“ je využiť pocit a jeho intenzitu, ktorý sa stáva súčasťou konkrétnej pesničky a preniesť ho do telesnej rozkoše. Pre ešte lepší zážitok z hudby ponuka OhMiBod aplikáciu pre iPhone/ iPod slúžiacu ako ekvalizér, s ktorým si máte možnosť prispôsobiť silu a intenzitu vibrovania. Viac info nájdete na oficiálnej stránke výrobcu tu.

[youtube id=”CaIK4cb1-V0″ width=”600″ height=”350″]

OhMiBod sa snaží osloviť najme mladé dámy a takto prelomiť bariéry, ktoré sú sprevádzane s tematikou sexu. Či už ste mladý alebo starý, zadaní alebo single, ľudia zo všetkých oblasti života majú možnosť zažiť niečo nespútane, niečo čo začína písmenom O…