Odvážny koncept AIRE mask – Alternatívna forma nabíjania iZariadení

Mysleli ste si, že ste už videli všetko a vo svete iOS vás už nič neprekvapí? Grandiózne konceptuálne prevedenie AIRE mask, má odvážne ciele ako zaujať vo svete Apple produktov.

AIRE mask je futuristická maska, ktorej súčasťou sú malé veterné turbíny, ktoré konvertujú vzduch (vánok, ktorý vyprodukujete dýchaním) na elektrickú energiu. Takáto transformácia je využiteľná kedykoľvek, či už cvičíte alebo spíte a prečo to nevyužiť, keď iZardenia majú v obľube vybiť sa v tú najnevhodnejšiu chvíľu. Ak vás takéto riešenie napájania mobilného zariadenia zaujalo, musím vás upozorniť, že AIRE mask je v štádiu konceptu, ktorý navrhol Joao Paulo Lammoglia a je otázne, či vôbec vstúpi do predaja.

Datrh Vader by sa tomuto príslušenstvu určite potešil.

Aj keď hlavná myšlienka vyzerá na prvý pohľad neuveriteľne, jej realizácia nie je až taká nereálna. Solárne nabíjačky pre mobilné zariadenia už existujú, a takáto alternatívna forma nabíjania bude len prínosom pre environmentálne prostredie. Ambicióznemu konceptu AIRE mask držíme prsty a o jeho budúcom vývoji vás budeme informovať.