Od dnes nás môžete čítať aj v novom technologickom magazíne Just4U

V dnešnej modernej a uponáhľanej dobe sa tlačené média kupujú čím ďalej, tým menej a do popredia sa na miesto nich tlačia bezplatné digitálne šírené magazíny. A práve jeden veľmi sľubne vyzerajúci vám dnes predstaví priamo jeho šéfredakor, Jakub Tílesch.

Po úspešnom prvom čísle technologicko-lifestylového magazínu Just4U tu máme nové vydanie. To prináša informácie aj o novom ThinkPad Helix, počítačových monitoroch, ktoré nás zaujali, ale predstavuje aj novinky Samsungu, HTC a spoločnosti LG. V magazíne vám predstavíme nástupcu veľmi obľúbeného modelu Nikon D7000 – model D7100. S Nikon sme sa pozreli aj na trendy fotenia v roku 2013 a v rubrike Financie si prečítate o bezkontaktných platbách mobilom, ktoré prináša Tatra Banka so spoločnosťou O2.

Vo februári bola najväčšia koncentrácia zariadení Apple v Prahe, kde sa uskutočnil najväčší Apple festival v strednej Európe – iCON Prague 2013, na ktorej sme sa zúčastnili aj my osobne. Záujem návštevníkov bol obrovský a zahanbiť sa nedali ani samotní vystavovatelia a rečníci pri svojich prezentáciách. Rozsiahlu reportáž si prečítate na stranách 22-25. O tabletoch, najmä ako o pracovných nástrojoch, sme sa porozprávali s bývalým šéfredaktorom magazínu PC_Space, Jurajom Redekym, ktorý sa počítačom venuje už viac ako 30 rokov a pamätá si preto ako sa to celé začalo.

V rubrike Auto-moto sme sa pozreli na Hyundai, ktoré získalo prestížnu cenu za inováciu a predstavíme vám aj zaujímavú kameru do auta, ktorá dokáže snímať vašu jazdu vo Full HD. Predstavíme vám tiež dokumentárny film Pavla Barabáša Neznáma Antarktída, ktorý ako prvý u nás vyšiel aj na Blu-ray nosiči. Barabášaove filmy sa u divákov tešia mimoriadnej obľube a aj toto je naozaj úžasné „kino”, ktoré by ste si nemali nechať ujsť, samozrejme v HD rozlíšení. Herná rubrika v aktuálnom vydaní nášho magazínu patrí hrám God of War: Ascension a najnovšiemu pokračovaniu legendy Tomb Raider.

A pokiaľ sa prelistujete až na koniec, nájdete tu informácie o našej ďalšej súťaži.
Veríme, že februárové vydanie, ktoré nájdete ZADARMO na stránkach www.just4u.sk, vás zaujme a zachováte nám svoju priazeň aj v budúcnosti.