Nudí vás originálny USB kábel od Apple?

Veľa majiteľov svojich ” iZariadení ” nemá problém s klasickými Apple káblami. Avšak medzi najkritizovanejšie výrobky spoločnosti patria okrem nie veľmi vydarených slúchadiel aj káble určené pre pripojenie iPhonu/iPodu/iPadu k iTunes cez USB. Používatelia klasických Apple káblov budú určite so mnou súhlasiť, že častým problémom klasických káblov je rýchle mechanické opotrebovanie. My vám ukážeme pár káblov, ktoré sú originálne, štýlové a ku tomu vydržia dlhšie ako tie bežné.

Ako prvý vám predstavujeme štýlový svietiaci kábel. Chcete byť originálny a mať kábel, ktorý nikto vo vašom okolí nemá? Firma Dexim má pre vás to správne riešenie. Jedná sa vlastne o káble, ktoré počas nabíjania svietia. Svetlo v nich simuluje pohyb energie.

 

Rýchlosť pohybu sa mení, v závislosti od stavu batérie. Okrem modrej sú k dispozícii aj ďalšie farby ako napríklad zelená či ružová. Blikajúce káble sa nachádzajú pomerne dlho na trhu, takže je zrejmé, že nie sú žiadnou novinkou ale aj napriek tomu si určite nájdu svojich fanúšikov. Majú však jednú nevýhodu, nie sú práve najvhodnejšie pri nočnom nabíjaní pri posteli. Na slovenských stránkach ho budete márne hľadať, dá sa zakúpiť na stránkach Dexim za 20 $.

[youtube id=”LHfXKYVQFjI” width=”600″ height=”350″]

Ako druhý v poradí, vám predstavujeme kábel označovaný aj prívlastkom nezničiteľný. Nové Apple káble stoja v porovnaní s ostatnými až 10 eur. Medzeru na trhu sa rozhodla využiť firma CableJive, ktorá ponúka unikátne, podľa ich tvrdení nezničiteľné, káble pre iPhone/iPod/iPad.

Ich kvalitou sú si natoľko istí, že ponúkajú až doživotnú záruku. Kábel stojí 17 € je to síce viac ako obyčajný Apple kábel ale myslím si, že za tú cenu dostanete skutočne kvalitný kábel. Dôkazom o nezničiteľnosti tohto kábla má byť aj nasledujúce video, na ktorom kábel prejde skutočne extrémnym testom. Bude vystavený údermi kladivom, naťahovaním dokonca mu nezaškodí ani keď ho náhodou zabudnete pod kolesami vášho auta. Kábel dostať kúpiť tu.

[youtube id=”UU0CLxVWErE” width=”600″ height=”350″]