Nový rok, predsavzatia a masívne tlačidlo SNOOZE

Máme tu nový rok 2013 a zase nám bude trvať pol roka pokiaľ sa naučíme písať dátum s novým rokom. V prvom rade Vám, cteným čitateľom chcem poďakovať v mene celej redakcie za celoročnú priazeň a podporu. Ako už všetci dobre vieme, s príchodom nového roku neprichádza len posilvestrovská triaška z nadmerného užitia alkoholu, ale aj zoznam osvietených predsavzatí, ktoré sú po zvyšok roka pekne otravné.

Jedným z mojich hlavných predsavzatí je naučiť svoj biorytmus na pravidelné skoré vstávanie. Veď svoje sny treba začať žiť a nie si ich ukrývať v teple periny.

Prebudenie na zvuky alarmu budíka je sotva príjemným zážitkom pre každého z nás a následne naťahovanie sa po „ ďalších 5 minút“ sa vo mne ukotvilo ako jeden zo základných inštinktov prežitia v divočine. V dnešných dňoch väčšina z majiteľov mobilných zariadení využíva svoje zariadenie aj ako prenosný budík. Distil Union je mladá spoločnosť, ktorá sa prezentovala formou kicstarera a po veľkom úspechu uviedla v decembri svoj „retro budík“- oficiálne Snooze do predaja. Moderné technológie prinášajú rýchlosť , pohodlnosť a spoľahlivosť, ale klasický veľký budík zo starých dobrých čias nenahradí nič. Ta zlosť, s ktorou sa po ňom vrháme aby sme mu mohli jednu vraziť je skvelý filter na lepšie vstávanie a žiadne mobilné vyzváňanie to doteraz nenahradilo.

Ako môžete vidieť vyššie na obrázku, Snooze je v krátkosti dockovacia stanica pre váš iPhone s obrovským tlačidlom SNOOZE. Jeho súčasťou nie je žiadna zložitá mechanika. Obrovské tlačidlo treba pri prebudení alarmom mechanicky zatlačiť, čo aktivuje opätovné budenie a predĺži tak spánok o ďalších 5 minút. Je to jednoduché a priamočiare riešenie, ktoré vôbec nevyzerá zle.

Ak vám chyba správny filter na odstránenie negatívnej energie z ranného vstávania, tento „retro budík“ si môžete zakúpiť za necelých 40 $ na webovej stránke výrobcu priamo TU.

Prajem vám príjemne vstávanie.