Nový projekt od ZeptoLab – Pudding Monsters

ZeptoLab, vývojarský tým stojaci za celosvetovo úspešnou hrou Cut the Rope, už pred niekoľkými dňami uvoľnil prvé informácie, týkajúce sa ich nového projektu, tzv. Pudding Monsters. Dnes však konečne sprístupnili aj webovú stránku, niekoľko screenov z hry a video, v ktorých nám ponúkajú prvý pohľad na tento ich nový počin.

Pudding Monsters by mala byť logická “puzzle” hra, ktorá narozdiel od jej predchodcu, Cut the Rope, bude zameraná predovšetkým na tento štýl a tak bude odlišný aj jej celkový spôsob hrania. Dobre známeho roztomilého Om Noma, ku ktorému musíte dostať chutné cukríky, tu vystriedajú natriasajúce sa príšerky, ktorými budete pohybovať po dvojrozmernom hracom poli, pripomínajúcom šachovnicu. Zatiaľ síce nie je úplne jasné, aký princíp bude táto hra mať, no určite sa je na čo tešiť.

Dostupná by podľa stránky tvorcov mala byť 20. decembra, a to ako na Android zariadenia, tak iOS. Na iOS vyjdu 2 verzie, podobne ako je to pri CtR, a síce, jedna na iPad a jedna na iPhone/iPod touch.

Zatiaľ si aspoň vychutnajte niekoľko screenov z hry a promo video.