Nové mechanické klávesnice G413

Logitech G oznámila prírastok do svojho radu mechanických herných klávesníc s úplným názvom Logitech® G413 Mechanical Gaming Keyboard. Tento model bol navrhnutý s dôrazom na presnosť a poskytuje bezkonkurenčný výkon v premyslene vyváženom modernom dizajne. Klávesnica Logitech G413 je vybavená mechanickými spínačmi Romer-G, ktoré ponúkajú o 25 percent rýchlejšie zopnutie, než vedia štandardné mechanické klávesnice. Horný kryt má z brúseného eloxovaného hliníka, aký sa používa pri konštrukcii lietadiel, ďalej má priechodný USB port a precízne podsvietenie kláves – všetko za dostupnú cenu. Klávesnica Logitech G413 je k dispozícii v dvoch verziách – Logitech G413 Carbon s červeným podsvietením a Logitech G413 Silver s ikonickým bielym podsvietením, ktorá bude dostupná prostredníctvom vybraných internetových obchodov.

Horný kryt z brúsenej zliatiny hliníka a horčíka 5052 slúži ako chrbtica klávesnice. Výsledkom je minimalistický dizajn vyvážený celým radom funkcií. Vzhľadom na špičkovú povrchovú úpravu a výkon je klávesnica Logitech G413 vytvorená z materiálov najvyššej kvality. Integrovaný priechodný USB port poskytuje plné napájanie a vysokú rýchlosť prenosu pre akékoľvek zariadenie s rozhraním USB.

Očakáva sa, že klávesnice budú k dispozícii vo vybraných obchodoch (Alza, Datart, Euronics a NAY) od apríla 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.