Nové iPady pravdepodobne už 22. októbra, pozrite sa ako by mali vyzerať

Už dlhšie sa špekuluje, že nová generácia iPadov sa má vzhľadom podobať na iPad mini, naznačujú to aj najnovšie fotografie. Podľa AllThingsD sa predstavenie nových iPadov má konať už 22. októbra. Informácie potvrdzuje aj aj Jim Dalrymple z The Loop. Práve tieto zdroje sa už v minulosti osvedčili ohľadne informácii o pripravovaných podujatiach spoločnosti Apple.

Podľa špekulácii má nový iPad konečne dočkať Retina displej a to už v spomínanom vzhľade vychádzujúceho z iPadu mini. Samozrejmosťou má byť vyšší výkon, lepšia baterka aj fotoaparát. Isté zdroje špekulujú aj s novinkou v podobe senzoru odtlačkov prstov Touch ID.

Takto by mal nový iPad vyzerať podľa Sonny Dicksona, ten je známy vďaka jeho odhaleniam ohľadne produktov spoločností Apple. Na fotografiách to dokonca vyzerá tak, že nový iPad sa bude predávať aj v prevedení Champagne, ktoré je dostupné u nového iPhonu 5S. Rozhodne sa máme načo tešiť.

Zdroj a ďalšie fotografie: http://sonnydickson.com/2013/10/09/detailed-hands-look-apples-5th-gen-ipad-design-space-grey/