Nestihli ste si zahrať Flappy Bird? Je tu Simply the Bird od slovenských vývojárov

Flappy Bird sa počas svojej krátkej existencie stala doslova svetovou senzáciou. Za svoju pomerne krátku existenciu si ju stiahlo viac ako 50 miliónov užívateľov. Jej autor, Dong Nguyen, sa ju rozhodol pomerne rýchlo a nečakane po jej raketovom úspechu zmazať z AppStoru. Podľa Donga je dôvodom to, že len nedokázal zvládať nápor verejnosti a médií.

Hneď ako Dong hru odstránil, začali AppStore plniť rôzne klony tejto hry. Mnohé však neboli ani len na úrovni pomerne jednoduchého spracovania originálneho Flappyho od Donga. Teraz sa však tomuto vtáčikovi, ktorý naštval viac ako 50 miliónov ľudí po celom svete, môžete pomstiť, na výber máte hneď 6 spôsobov. To všetko vďaka vydarenej hre Simply the Bird od slovenských vývojárov.

hra vás privíta krátkym introm

Simply the Bird je dielom Adama Velikého a jeho spoločnosti AWE s.r.o. Adam sa netají tým, že Simply the Bird je jeho prvou aplikáciou, no o to viac sa do nej vložil pri jej samotnom návrhu a spracovaní. Podľa Adama, sa pri tejto hre nejedná o nejaký ďalší klon, má ísť o úplne novú hru, ktorá disponuje značne prívetivejším grafickým spracovaním, hrateľnosťou, ale aj možnosti pomstiť sa a mnohým ďalším.

máte až 6 spôsobov, ako sa mu pomstiť

Samotná hra vás privíta vlastným introm, nemusíte sa báť, že by vás otravovalo pri každom spustení. Vidieť ho môžete iba pri prvom spustení a ak ste na hru už nedočkavý, máte možnosť ho preskočiť. Hra má pravidlá podobné ako malo Flappy Bird, vašou úlohe je letieť s vtáčikom čo najďalej, pričom každý dotyk prekážky znamená koniec hry. Simply the Bird ponúka skvelú možnosť, ako sa pomstiť. Ak vás váš vtáčik už poriadne hnevá, pomstiť sa mu budete môcť, keď vás 10-krát sklame. Ako sa vraví, pomsta je sladká, asi preto máte na výber až 6 rôznych spôsobov, ako si to za vaše prehry môže odniesť.

VIDEO: Simply the Bird – oficiálne video k hre

Simply the Bird je na stiahnutie zadarmo tu. Na AppStore je táto novinka dostupná ešte len od 29. apríla 2014. Na Android zariadenia si hru môžete stiahnuť tu. Ak sa vám hra zapáčila rovnako ako nám, nezabudnite sledovať oficiálnu facebook stránku k tejto hre tu.