Nest – Stojan alebo komorník ?

iPad príslušenstvo Nest od spoločnosti Bluelounge je jedno z horúcich kandidátov na príslušenstvo roka. Jeho veľkou prednosťou je dizajn a veľký úložný priestor, ktorý skrýva vo svojom vnútre.

Nest (v preklade hniezdo) je ideálne miesto pre uloženie vášho iPadu. Môžete ho uložiť vodorovne, kde sa drží na pogumovanej strane príslušenstva alebo zvisle, kde sa vysunie drobný držiak pre  jeho stabilnejšiu polohu. Zvyšok hniezda je vyrobený z kvalitného spevneného plastu. Celé príslušenstvo stojí na gumových nožičkách, ktoré zabraňujú nežiaducemu pohybu a pádu iPadu. Toto užitočné hniezdo je kompaktné riešenie, ktoré je nenápadné na každom stole, vedľa notebooku alebo nočnej lampe. Nie je to len obyčajný stojan pre iPad, ale prirovnal by som ho k peňaženke zrastenej s mobilným príslušenstvom, lebo slúži aj ako úschovňa pre drobné príslušenstvo ako sú USB kľúče, kreditné karty a drobné mince. Jeho vlastnosti dotvárajú ideálnu harmóniu medzi štýlom, praktickým využitím a úžitkovou hodnotou.

Teraz to najdôležitejšie, príslušenstvo Nest stojí iba 15 dolárov, čo je pri porovnaní s konkurenčnými výrobcami takmer zadarmo. Či už ste majiteľom iPadu prvej generácie alebo tretej, Nest je užitočné príslušenstvo, ktoré má svoje využitie v každej domácnosti. Je to stojan, stojan na písanie a komorník na vaše malé drobnosti. Ak vás oslovil, môžete si ho objednať prostredníctvom oficiálneho webu výrobcu TU.