Nečakajte! Kúpte si iPhone 7 teraz ešte lacnejšie

Apple predstavil nový iPhone 7, ako inak 7. septembra o 7. hodine večer (19:00) nášho času. Nás skôr zaujíma kedy bude dostupný na Slovensku, alebo nie? Presne tak! Nový iPhone 7 pôjde u nás do predaja presne 23. septembra, no objednať si ho môžete už dnes a to dokonca ešte lacnejšie. Čo je za tým? Jedná sa o akciu najväčšieho slovenského internetového obchodu.

Nečakajte! Kúpte si iPhone 7 teraz ešte lacnejšie

Lepší výkon, dlhšia výdrž baterky a odolný voči vode

Ako inak, nové iPhony prinášajú mnohé skvelé novinky a nový operačný systém iOS 10. Znovu získali lepší výkon, dlhšiu výdrž batérie, jasnejší a farebnejší displej a dokonca Apple svoje telefóny navrhol tak, že tieto nové modely sú odolné voči postriekaniu a vode.

Predstavený bol nový model iPhone 7 a iPhone 7 Plus, ktorý tentokrát neprináša len väčší displej a baterku, no má oprti menšej verzii iPhone 7 aj lepší fotoaparát. Dostupné budú farebné prevedenia ružovo zlatá, zlatá, strieborná, čierna a temne čierna (jet black), ktorá je úplnou novinkou medzi farebnými prevedeniami iPhonu. Dostupné budú v troch veľkostiach užívateľskej pamäte a to 32 GB, 128 GB a 256 GB. Ak si nové zariadenia predobjednáte, tieto objednávky budú po spustení predaja vybavené prednostne s dodaním už na druhý pracovný deň po naskladnení obchodom na svoj sklad.

V predobjednávke teraz ešte lacnejší! Od 744,70 €

Aj keď predaj na Slovensku začína 23. septembra, tak na stránkach najväčšieho slovenského internetové obchodu Hej.sk si nový iPhony 7 a 7 Plus už môžete predobjednať. Dokonca ich kúpite so zľavou ešte lacnejšie a k dispozícii máte možnosť kúpiť si ho na splátky. Samozrejmá je aj doprava zadarmo a prednostné vybavenie objednávky. Pozrite si ponuku iPhone 7 a iPhone 7 Plus na HEJ.sk.

Napríklad nový Apple iPhone 7 32 GB kúpite teraz za 744,70 € alebo pri nákupe na splátky pri 48 splátkach len za 21 € mesačne. Väčšieho brata Apple iPhone 7 Plus 32 GB kúpite teraz za 877,90 € alebo pri nákupe na splátky pri 48 splátkach len za 25 € mesačne. Po spustení predaja budú tieto predobjednávky vybavené prednostne s dodaním už na druhý pracovný deň po naskladnení obchodom na svoj sklad.

Pozrieť ponuku iPhone 7 a iPhone 7 Plus na HEJ.sk

Jeden tip na záver: Ušetriť ešte viac pri kúpe z obchodu Hej.sk môžete so zľavovými kódmi HEJ.sk, ktoré sú zadarmo na KuponyZdarma.sk. Na stránke sú zľavové kódy a kupóny k nákupu, špeciálne zľavy a akcie aj do ďalších obchodov.