Native Union Pop phone – Zdraviu prospešné Retro

Mobilné zariadenia sa od svojho vzniku, čo už bolo poriadne dávno, zameriavali na zmenšovanie prístroja na čo najmenšiu a najpohodlnejšiu veľkosť tak, aby sa ňou zabezpečila 100% prenosnosť.  Ako je známe móda sa stále vracia ku svojim koreň a pôvodným prvkom. Mobily sa každým rokom zväčšujú a riadia heslom: „čím väčší, tým lepší“. Tento trend využila aj spoločnosť Native Unions, ktorá sa zamerala na retro slúchadlo z klasických pevných liniek.

Native Unions Pop je príslušenstvo pre iPhone a ľubovoľné zariadenie, ktoré ma klasicky 3,5 mm vstup pre sluchátka. Svojim tvarom a dizajnom kopíruje totožný vzhľad originálnych bakelitových slúchadiel z 50 rokov 20. storočia. Nebojte sa, po použití tohto príslušenstva, ostanú vášmu iDevice všetky funkcie aké mal, len mu dodá osvedčený retro štýl a veľkú pohodlnosť pri volaní. Len si predstavte, že sedíte doma alebo v kancelárii a niekto vám zavolá. Tiež je to robené najme pre Skype hovory, kedy slúchadlo zachytí vaše slova bez minimálneho šumu.

Jeho materiál je z odolného plastu, ktorý ma mäkkú povrchovú úpravu pre pohodlné držanie. Dodáva sa v rôznych zaujímavých farbách ( červená, fialová, modrá, elegantná čierna a mnoho iných farieb…). Veľkou výhodou Pop slúchadla je, že znižuje nebezpečné a zdraviu škodlivé žiarenie z mobilného zariadenia až o 95%, čo je pre vaše zdravie veľké plus.

Native Unions Pop phone si môžete objednať za celkom prijateľnú sumu 30€ prostredníctvom oficiálneho webu výrobcu tu. Ak chcete zaujať a byť neprehliadnuteľný alebo len chcete mať luxus pevnej linky doma alebo v práci, buďte odvážny a nebojte si jedno zaobstarať.