Naše tipy na platené hry, ktoré sú práve zadarmo

Máme pre vás hneď päť našich tipov na platené herné tituly pre zariadenia na systéme iOS, ktoré sú práve teraz úplne zadarmo.

Asphalt 8: Airborne
Asphalt je zrejme tak známy herný titul, že nie je potrebné si ho bližšie predstavovať. Teraz jeho najnovšia verzia namiesto pôvodných 0,99 € na stiahnutie zadarmo.
Prejsť na App Store.

GP Retro
Veľká cena formúl v klasickom “retro” štýle. Ak ste milovali staré klasické hry, tak túto budete rozhodne zbožňovať. Teraz namiesto pôvodných 0,99 € na stiahnutie zadarmo.
Prejsť na App Store.

The Lost City
The Lost City je klasická adventúra, ktorá ponúka množstvo možností. Teraz namiesto pôvodných 0,99 € na stiahnutie zadarmo.
Prejsť na App Store.

The Secret of Grisly Manor
Hra ponúka množstvo herných kôl prepojených prepracovanými animáciami. Táto adventúra vás určite príjemne prekvapí. Teraz namiesto pôvodných 0,99 € na stiahnutie zadarmo.
Prejsť na App Store.

Shift
Shift je druhom puzzle hry, vašou úlohou je logickými ťahmi dostať dlaždicu na určené miesto. Teraz namiesto pôvodných 0,99 € na stiahnutie zadarmo.
Prejsť na App Store.

Už či sa rozhodnete len pre určité herné tituly alebo rovno pre všetky, to už je len na vás. V každom prípade vám prajeme veľa zábavy.