Najlepšia klávesnica pre váš iPad

Pre iPad je na trhu obrovská kopa rôznych klávesníc. My sme zo všetkých vybrali práve jednu, ktorá je podľa nás naj. Veľa z vás si určite povie, že mne klávesnicu netreba veď ju mám na iPade. Máte pravdu, ale stále je to veľmi neefektívne. A navyše klávesnica zaberá veľké miesto na obrazovke iPadu . Táto klávesnica vám uľahčí písanie na dlhých projektoch.

Predstavujeme klávesnicu Logitech Ultrathin Keyboard Cover Logitech. Jedná sa ultratenkú klávesnicu, ktorá je inšpirovaná známym Smart Coverom. Na iPade drží vďaka magnetom tak ako je to u Smart Coveru. Takisto je kompatibilná zo všetkými modelmi iPadov.

Na rozdiel od ostatných klávesníc, ktoré nevyzerajú dvakrát najkrajšie je Logitech klávesnica designovou “bombou”. Vďaka svojmu ultratenkému designu vyzerá na iPade skvelo a zadná časť klávesnice je pekne zladená zo zadnou hliníkovou časťou iPadu. Celý iPad aj s klávesnicou vyzerá ako keby bol z jedného kusu hliníka a tak pripomína tenký notebook.

Sada magnetov vo vnútri uzamkne iPad v najvhodnejšej polohe na šírku. Uchytenie klávesnice a iPadu je skutočne silné, kľudne ju môžete zdvihnúť spolu s iPadom a držať pri tom len za klávesnicu. Na iPade môžete písať aj na výšku avšak z osobných skúsenosti by som to neodporúčal, keďže písanie nie je veľmi pohodlné.

Nemusíte sa báť o poškriabanie svojho iPadu,  na rohoch klávesnice sú gumové nárazníky, ktoré  zabránia kontaktu s obrazovkou. Chcel by som upozorniť, že to  nie je náhrada za Smart Cover, aj keď klávesnica  je tenká, ale nie je tak tenká ako spomínaný Smart Cover.

Klávesnica funguje na Bluetooth pripojenie. Nabíjanie funguje cez  Micro-USB port. Logitech tvrdí, že klávesnica vydrží na nabitie po dobu šiestich mesiacov , ale len v prípade ak sa používa po dobu 2 hodín denne. Nemal som spôsob, ako overiť toto tvrdenie. Klávesnica sa s vašim zariadením spojí jednoducho ako v prípade ostatných klasických klávesníc.

Klávesnica je pomerne celkom drahá. Predáva sa za nekresťanskú cenu 99 $ .

Nevýhody: Plast a hliník nie sú skutočne najlepšie materiály pre iPad a navyše klávesnica nechráni zadnú časť iPadu.

Resumé: Možno bude veľmi trúfalé, ale označil by som Logitech ultratenkú klávesnicu ako najlepšiu klávesnicu všetkých čias pre iPad. Ak hľadáte prenosnú, pohodlnú a ozaj skvelú klávesnicu, tak tá od Logitechu je správna voľba.