MPC Fly – Staň sa beatmakerom

Akai je spoločnosť, ktorá sa preslávila legendárnou MPC hudobnou stanicou. MPC je prvý prenosný all-in-one sampler, ktorý poskytuje muzikantom  možnosť tvoriť na cestách. Najmladším členom MPC rodiny je príslušenstvo pre iPad s názvom Fly.

MPC Fly vychádza z rokmi overenej série samplerov, ktorý sa zameriava na mladú generáciu užívateľov so záľubou tvoriť elektronickô hudbu.. Fly je šikovná kombinácia obalu a hudobného softweru. Konštrukcia je necelý 1cm široká a vášmu iPadu prihodí 1 kg navyše, čo nie je až tak veľa, keď že jej súčasťou je aj podporná nabíjacia batéria. Svojimi rozmery sa zmestí do každého batohu a veľkým lákadlom pre prácu v teréne je možnosť lovenia zvukov v exteriéri. Samotná práca na tomto príslušenstve sa zameriava predovšetkým na tvorbu slučiek. V Ponuke je až 42 MIDI zvukových stop a až 32 polyfónnych zvukov.

Celý koncept MPC Fly stojí na tom, že si ho môžete brať stále so sebou a preto sa nezameriava primárne na rozsiahlu ponuku zvukov, ale na rýchlosť a jednoduchosť zaznamenať a zachytiť vnuknutú hudobnú inšpiráciu.

[youtube id=“A_hoP_o0nT4″ width=“600″ height=“350″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.