Mouth Off – Usmejte sa :-)

Všetci vieme ako nás nejaké zábavné aplikácie na iOS dokážu pobaviť. Pri prechádzaní Appstore som si všimol vtipnú aplikáciu s názvom Mouth Off. Táto aplikácia je originálna a zaručí vám, že sa vaši kamaráti nezdržia smiechu.

Táto aplikácia funguje na úplne jednoduchom princípe.Vyberiete si nejaké ústa a svoje zariadenie priložíte ku svojim ústam. Môžete si ešte nastaviť citlivosť úst a stačí už len niečo hovoriť,spievať, smiať sa alebo hocičo iné čo vás napadne. Pery sa budú pohybovať presne podľa zvuku.

V ponuke máte na výber z 50 rôznych úst. Nachádzajú sa tam ústa napr. múmie, lebky, psa, žraloka, drakulu a veľa ďalších. Niekoľko z nich je na dole uvedenom obrázku.

Myslím, že vývojári tejto aplikácie odviedli dobrý kus práce. Síce je táto aplikácia veľmi jednoduchá ale to ju robí takou výnimočnou. Neobsahuje nejaké zložité návody na používanie, proste ju pochopí aj malé dieťa. Túto aplikáciu som už odprezentoval aj pred svojimi kamarátmi a boli z toho nadšení. Takže ju odporúčam stiahnuť a určite vám zaistí úspech.

Mouth Off je v dvoch verziách a je universal aj keď som ju na iPade ešte neskúšal ale neviem si to ani predstaviť.

Mouth Off (0,79€)

Mouth Off Lite

Ukážka ako to funguje.

[youtube id=”X7LFSvT5CeM” width=”600″ height=”350″]

Vaše postrehy prípadne fotografie nám zasielajte na našu Facebook stránku Touchplay.sk