Moja SSE – Majte spotrebu pod palcom

Prednedávnom prišla na Appstore zaujímavá slovenská aplikácia Moja SSE. Je to prvá slovenská aplikácia, zameraná na šetrenie energií v domácnostiach. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tejto aplikácii.

O aplikácii

Aplikácia Moja SSE vám odporučí najvýhodnejšiu sadzbu dodávky elektriny, vypočíta spotrebu vašich elektrospotrebičov a cenu za ich prevádzku. Nezáleží na tom, kto je váš dodávateľ elektriny. Prostredníctvom prehľadných grafov zobrazí celkovú spotrebu elektriny vo vašej domácnosti, poradí vám, ako šetriť energie, prírodu, ale aj vašu peňaženku. Ak ste zákazníkom SSE, aplikácia vám prináša niekoľko výhod navyše. Umožní vám nahlásiť stav elektrometra do SSE, rýchlo kontaktovať Zákaznícku linku, Poruchovú linku, SSE-D, alebo vás bude okamžite navigovať do vami zvoleného centra.

Túto aplikáciu poskytuje spoločnosť  Stredoslovenská Energetika so špeciálnymi funkciami pre jej klientov, no aj napriek tomu je užitočná pre všetkých. V aplikácii nájdete aj tipy ako ušetriť a baterku na posvietenie LED svetlom (na iPhone 4 a 4S). Aplikácia je zadarmo a tak nevidím dôvod prečo ju nevyskúšať. Je dostupná pre iOS tu , aj pre Android tu.

[youtube id=”RCVHFrwEbiQ” width=”600″ height=”350″]