MiPow Power Tube Shake – Najlepšia prenosná batéria, akú ste kedy videli!

Externé batérie sa v súčasnosti stávajú čo raz viac a viac populárnejšie. My vám dnes chceme predstaviť najkrajšiu a najlepšiu externú batériu akú sme kedy testovali. Firma MiPow nie je žiadným začiatočníkom v oblasti prenosných batérií, práve naopak dovolím si tvrdiť, že sú v tejto oblasti najlepší a vyrábajú naozaj krásne a štýlové batérie. Jednou z nich je aj Power Tube Shake.

Batéria nie je jednoúčelová a to je jej obrovské plus. V balení totižto dostanete 5 rôznych konektorov, ktoré vám umožnia nabíjať takmer úplne všetko. A je jedno či máte iPhone, Samsung, HTC, Nokiu alebo iný telefón.

Dizajn

Ako som spomínal už vyššie, batérie firmy MiPow sú naozaj nádherné a Power Tube Shake nie je žiadnou výnimkou. Tento model vyhrál v roku 2012 celosvetovo uznávanú cenu za dizajn. Batéria sa predáva v 15 farebných kombináciách. Power Tube majú krásny  minimalistický dizajn a majú niečo, čo sa mi skutočne páči, je to plus ale zároveň aj mínus tejto batérie. Je to svetelná indikácia jej stavu. Veľmi sa mi páči, ako to táto firma vyriešila a ako to krásne ladí s farbami batérie. Batéria dokáže meniť 5 farieb, pričom táto obmena farieb má aj svoj zmysel, podľa nej totižto viete koľko ešte vydrží. Ak je nabitá naplno svieti na modro, ak je zase vybitá bliká na červeno. Čo vidím zároveň ako asi jediné a najväčšie mínus tejto batérie je toto svetelné zobrazovanie. Áno je skutočne krásne, keď ňou zatrasiete a oná vám ukáže koľko vydrží, ale ak ju zapojíte napr. do iPhonu svieti po celý čas a to dosť značne a zbytočne uberá z batérie. A to si myslím, že práve tento kúsok svetelného indikovania trošku táto firma nedomyslela.

Výkon

Batérie Power Tube sa predávajú v troch verziách 2200, 2600 a 6600mAh. Nami testovaný model má 2600mAh a vydrž je naozaj slušná. Nabitie na 100% trvá cca hodinu a pol a batéria vydrží nabiť iPhone z 10 na 100% a ešte stále vám trochu energie ostane. Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek z rady Power Tube nebudete ľutovať. Firma MiPow robí naozaj špičkové produkty a je to aj vidieť.

Využitie

Power Tube je skvelá batéria, ktorá sa hodí takmer vždy a všade. Už veľakrát sa mi stalo, že som cestoval a zrazu mi došla batéria a nemohol som ďalej so svojím iPhone fungovať. S touto batériou sa to už nikdy nestane. Je praktická, nie je veľká, skvelo padne do vrecka a navyše sa hodí takmer ku všetkému. Ak si chcete svoju batériu chrániť, v balení dostanete aj vrecko aby sa vám nepoškrabala, keďže sa jedná o hliník. Batéria sa nezvykne prehrievať takže ju môžete s kľudným vedomím nechať nabíjať aj celú noc. MiPow Power Tube sa od svojho predchodcu líši pridaním prívlastku Shake, čo v praxi znamená, že jednoducho kedykoľvek budete chcieť zistiť stav vašej batérie iba ňou zatrasiete a oná vám ukáže jej stav.

Resumé

MiPow Power Tube Shake je naozaj tá najlepšia prenosná batéria akú môžete mať. Som s ňou spokojný a určite by som ju každému odporučil. Jej nedostatok  v svetelnom indikovaní je len drobná kozmetická chyba, s ktorou sa dá samozrejme fungovať. Je to najmä skvelý štýlový doplnok a skvelo dopĺňa dizajn Apple zariadení. Tak ak sa neviete rozhodnúť akú prenosnú baterku si kúpiť, kúpte si Power Tube. Nebudete ľutovať.

Dostanete ju kúpiť na stránkach obchodu úzko špecializujúceho sa na príslušenstvo pre Apple zariadenia TU. Za cenu 47,40€.

Ďakujeme za zapožičanie EasyStore.cz

Foto: TouchPlay.sk